Ляп Кепи нічого не змінює?! Анчелотті знову на боці іспанського голкіпера. ВІДЕО

Карло Анчелотті прокоментував гру Кепи Аррісабалаги в півфінальному матчі Суперкубку Іспанії.

Мадридці зуміли дотиснути свого суперника в овертаймах і перемогли з рахунком 5:3. Найнижчу оцінку в цій зустрічі у складі вершкових отримав Кепа. Відомий статистично-аналітичний портал Sofascore поставив іспанському голкіперу 6,4 бала (навіть гравці, які виходили на заміну, мали щонайменше 6,5).

Оцінки за матч Суперкубку Іспанії Реал Мадрид – Атлетико МадридСкріншот із сайту SofascoreКепа пропустив у цій зустрічі три м'ячі і найбільше питань у вболівальників було саме до третього гола, який стався на 78-й хвилині. Тоді Кепа не дуже вдало зіграв на виході і вибив м'яч у Рюдігера, від якого той залетів у сітку воріт.

Утім, на пресконференції після зустрічі Анчелотті заявив, що Кепа провів чудову гру і не виключив, що іспанець зможе вийти у воротах і в фіналі Суперкубку Іспанії:

Карло Анчелотті Реал МадридФото: Getty images

На мою думку, він провів чудову гру. У перших двох пропущених м'ячах він нічого не зміг зробити, а в третьому, можливо, вплинув стрибок Морати. Подивимося, хто буде воротарем у фіналі, – цитує Анчелотті офіційний сайт Реала.