Ліга Чемпіонів. 120 мільйонів не врятували! Різкий Лейпциг перемагає кривдника Ліверпуля

У Лізі Чемпіонів визначився ще один півфіналіст. Лейпциг та Атлетико вирішували, хто стане суперником ПСЖ у півфіналі турніру.

Обидві команди мали кадрові втрати напередодні матчу. У Атлетико через позитивні тести на COVID-19 не могли зіграти Врсалько та Корреа, також ушкодження отримав Партей. В запасі залишився і 120-мільйонний Фелікс. Щодо німців, то через травму не міг допомогти команді Конате, але найбільша втрата Лейпцига – відсутність Тімо Вернера, який вже став гравцем Челсі і залишив розташування Биків.

Матч майже рівних команд. Перший тайм поєдинку Лейпциг – Атлетико повністю виправдав таку вивіску. Німці набагато більше контролювали м’яч, моментами показник сягав 65%. Однак Атлетико такий сценарій матчу влаштовував. Підопічні Сімеоне грали низько проти м’яча і використовували контратаки разом зі стандартами. Савич і Карраско пробивали у площину воріт. Але Гулачі впорався з обома ударами. Лише у компенсований час Лейпциг завдав першого точного удару. Упамекано виграв повітря після подачі із кутового, однак пробив просто у голкіпера.

В другому таймі Лейпциг продовжував позиційно атакувати, і дуже швидко це принесло результат. Забітцер виконав подачу із меж штрафного майданчика. Ольмо увірвався із глибини і переправив м’яч у ворота – 1:0. Одразу ж рятувати Атлетико вийшов Жоау Фелікс і на 69-й хвилині португалець зробив свою справу. Клостерманн завалив суперника у штрафному майданчику і пенальті реалізував сам Фелікс – 1:1.

Справа йшла до додаткового часу, якби не чергова швидка атака Лейпцига. Анхеліньйо отримав м’яч на лівому фланз і знову мав чимало простору та часу для прийняття рішення. Іспанець вирішив зіграти не прямолінійно і виконав не простий навіс в напрямку форварда, а віддав передачу у другу лінію атаки. Адамс одразу наважився на удар ще до лінії штрафного майданчика, а незначний рикошет зробив траєкторію польоту м’яча недосяжною для Облака – 2:1 на 88-ій хвилині зустрічі.

Часу на порятунок у Атлетико було дуже мало, але Матрацники встигли влаштувати навалу на ворота суперника. Втім, Лейпциг зумів витримати тиск команди Сімеоне. На користь номінальних господарів пішла і невеличка сутичка із затримкою часу наприкінці гри.

2:1 – німці перемагають і виходять до півфіналу Ліги Чемпіонів, де зіграють з ПСЖ.