Ліга Чемпіонів. Динамо тактично переграє АЗ і робить ще один крок до своєї мрії. ВІДЕО

Український клуб робить великий крок до головного клубного турніру Європи.

Мірча Луческу в поєдинку з нідерландським АЗ не зміг використати Віктора Циганкова. Замість лідера киян в старті вийшов Жерсон Родрігес, який класно себе показав у матчі за Суперкубок України. А в захисті очікувано з’явилися всі здорові – Караваєв, Миколенко, Забарний, Кенджора.

Динамо без Циганкова на Лігу Чемпіонів😲Стартові склади киян та нідерландців⬇️

Опубліковано FootballHub Вівторок, 15 вересня 2020 р.

На 26 хвилині гості були близькі до гола

Гудмундссон відпасував на Боаду, який випередив Забарного і пробив у ближній кут воріт Бущана. М’яч влетів у сітку воріт господарів, але асистент головного арбітра довів, що має хороший зір, адже у момент пасу ісландця м’яч вже залишив межі поля – від воріт.

Кияни майже всю першу половину захищалися, а свій шанс створили вже на останній хвилині тайму. Шапаренко класним пасом знайшов на фланзі Кенджору, поляк відпасував у штрафний майданчик просто під удар ніким не прикритому Буяльському. Постріл півзахисника Динамо прийняв на себе Влаар, який головою відбив м’яч після удару гравця збірної України.

View this post on Instagram

0:0 після першого тайму Динамо – АЗ⚡ Єдиний удар у напрямку воріт від киян – спроба Буяльського на 45+ хв😐 Що скажете по грі?✍️ 📸: ФК Динамо Київ #footballhub #dynamoaz #dynamo #az #футболхаб #динамоаз #динамо #лч #ucl

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Sep 15, 2020 at 10:57am PDT

Після перерви першими свої атакувальні наміри показали саме гості. Стенгс змістився з флангу і пробив у протихід Бущану – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт киян.

Динамо відповіло нідерландцям набагато краще

Буяльський скористався обрізкою Мідтчо біля штрафного майданичка АЗ, перехопив м’яч і відпасував на Родрігеса. Вінгер господарів свій вихід віч-на-віч з Бізотом впевнено реалізував ударом під поперечку воріт суперника – 1:0.

На 60 хвилині дуже класний момент втратив Владислав Супряга. Форвард Динамо на фланзі отримав м’яч і зробив прискорення у штрафний майданчик гостей. Вже біля самих воріт нападник обіграв Влаара із лінії воротарського пробивав у дальній кут воріт Бізота – голкіпер ногою відбив м’яч після удару українця.

АЗ пішол в атаку, а динамівці зробили акцент на контргрі, яка дала свій результат на 87 хвилині. Кияни розіграли атаку, яку навісом у штрафний майданчик завершив Кенджаора – Бізот невдало зачепив м’яч, а Шапаренко поцілив вже у напівпорожні ворота гостей – 2:0!

Майже одразу нідерландці могли один м’яч відіграти. Удар Де Віта головою з декількох метрів Бущан перевів у поперечку, Забарний невдало вибив, але Боаду з декількох метрів поцілив в ту ж поперечку і м’яч полетів вище воріт!

Динамо в непростому матчі здобуває такий необхідний РЕЗУЛЬТАТ!