Ліга Націй. Іспанія гвалтує Німеччину і виграє групу збірної України

Проблеми з коронавірусом не дозволили Україні зіграти свій матч Ліги Націй у групі 4 Ліги А зі Швейцарією. Проте в іншому поєдинку цього квартету Іспанія та Німеччина визначили переможця групи.

Фурія Роха досить швидко забила перший м’яч у принциповій зустрічі. Альваро Мората після подачі з кутового від Фабіана Руїса ударом головою поцілив у ближню дев’ятку воріт Ноєра – 1:0!

Той же Мората на 23 хвилині забив удруге, але привид поєдинку з Барселоною, де форвард відзначався тричі і в усіх випадках арбітри зафіксували офсайд, показався у битві з німцями. Ферран Торрес прострілив на форварда Ювентуса, який забив чистий м’яч, але арбітри вгледіли положення поза грою (нещастя Морати в тому, що на груповій стадії Ліги Націй ВАР не працює).

Справделивість наздогнала іспанців за 10 хвилин. Ольмо ударом головою поцілив м’ячем у поперечку воріт Ноєра, а на добиванні першим опинився Ферран Торрес, який ударом злету подвоїв перевагу господарів – 2:0!

Побиття команди Льова продовжив на 38 хвилині Родрі. Подача з кутового від того ж Руїса і удар головою від гравця Манчестер Сіті точно під стійку воріт Німеччини – 3:0.

У другому таймі побиття Німеччини тривало

Торрес на 55 хвилині завершив класну контратаку партнерів, зробивши рахунок 4:0. А на 73 хвилині той же атакувальний гравець Ман Сіті оформив хет-трик, влучивши у кут воріт Ноєра після передачі від Руїса – 5:0!

Добив розібрану Бундестім Оярасабаль. Після передачі від Гайя він пробивав уже в порожні ворота гостей – 6:0. Німці ж у відповідь спромоглися на єдиний удар по воротах іспанців – і той не у площину.