Ліга Європи: Олександрія б’ється до кінця, а Гент знову тягнуть українці

Прощання з Лігою Європи для Олександрії відбулося у Бельгії.

Команда Шарана провалила старт поєдинку з Гентом. Вже до 16 хвилини Олександрія поступалася з рахунком 0:2. Безус і Депуатр влаштували гостям “теплий прийом”. На 7 хвилині матчу український півзахисник вивів Депуатра на ударну позицію і нападник пробив у ближній кут воріт Паньківа – голкіпер олександрійців не врятував – 0:1. Другий гол прийшов на 16 хвилині. Після подачі з флангу Безус головою скинув на того ж Депуатра, який в один дотик пробив точно у кут воріт української команди – 0:2.

Ще до перерви розгромний рахунок міг встановити Яремчук або той же Депуатр. Українець двічі не зумів переграти Паньківа із вигідних ситуацій, а бельгійський форвард ледь не оформив хет-трик – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Олександрії.

Звично для себе у цій Лізі Європи команда Шарана додала після перерви. Вже на 54 хвилині один м’яч відквитав Мірошніченко. Захисник наважився на удар з дальньої дистанції – потужний постріл став для голкіпера господарів Камінського несподіваним – 2:1.

Гол надихнув Олександрію і майже одразу ще один м’яч влетів у сітку воріт Гента, але, на жаль, Безбородько перебував у положенні поза грою.

Запалу гостям вистачило на ще декілька небезпечних моментів (Безбородько і Третьяков згаяли свої шанси), але дотиснути лідера групи цього вечора підопічним Шарана не вдалося.

Олександрія мінімально поступається бельгійцям і покидає Лігу Європи.