Ліга Європи. Олександрія з очками! Боротьба за євровесну триває

Команда Шарана знову дивує досвідчених суперників

Початок зустрічі Сент-Етьєнн – Олександрія виявився вибуховим. Динамітом у грі став лівий захисник французів Габріель. Бразилець вже до 15 хвилини став автором дубля! Приємно, що відзначився він не тільки у ворота Паньківа.

На 8 хвилині Ромен Амума пасом у штрафний майданчик знайшов Габріеля, який, увірвавшись на великій швидкості у вільну зону, прийняв і пробив у дальній кут воріт українців – 0:1.

Олександрія демонструвала вже не раз у цьому розіграші Ліги Європи, що команда вміє знаходити в собі сили на боротьбу попри невдачі на старті зустрічі. Максим Третьяков класним пасом виводив на ударну позицію Артема Сітала, але нападник не дотягнувся до м’яча і на мить здалося, що класна нагода буде втрачена. Але Габріель швидко врятував ситуацію, зігравши футбольного Робіна Гуда – пробив у кут власних воріт – 1:1.

Гол надихнув команду Шарана, яка продовжила грати в улюбленій манері – на контратаках. Між спробами гравців Сент-Етьєнна створити бодай щось небезпечне біля воріт Паньківа олександрійці відповіли класним моментом у Ковальця. Атакувальний півзахисник української команди отримав м’яч у штрафному майданчику господарів і без роздумів пробив під поперечку воріт Руффьє – сейв французького голкіпера кулаками.

Другий тайм набагато активніше почали господарі. Підопічні Клода Пюеля стали бити по воротах Паньківа, і голкіпер олександрійців, на щастя, почав раз за разом вводити м’яч від воріт, адже гравці Сент-Етьєнна не вражали влучністю.

Класну контратаку на 68 хвилині змарнував Лучкевич. Прорив порожнім флангом (гравець Сент-Етьєнна отримав ушкодження на половині поля Олександрії) Лучкевича завершився спробою пасу… Але спроба так і залишилася спробою…

Майже одразу Шарль Абі міг вивести господарів вперед. 19-річний француз виграв повітряну боротьбу і з лінії воротарського майданчика пробив у кут воріт Олександрії – суперсейв Паньківа.

Безсилим був український голкіпер на 90 хвилині, коли з декількох метрів головою пробивав Ромен Амума – м’яч пройшов над поперечкою.

Останній момент у матчі – удар Будебуза злету і суперсейв Паньківа.

Команда Шарана показала свої найкращі якості і здобула черговий бал у свою скарбничку! Гент у паралельній зустрічі врятувався у матчі з Вольфсбургом зусиллями Яремчука, який оформив дубль!