В усіх футбольних новинах говоритимуть про цей матч.

Луїш Каштру змінив переможний склад, який зробив результат в Харкові, а Бенфіка підсилилася Сілвою та Вайглем, які вийшли в основі.

Без героя харківського матчу❗️Каштру міняє склад на матч з Бенфікою🔥

Опубліковано FootballHub Четвер, 27 лютого 2020 р.

Стартували по-хазяйськи

Бенфіка зі старту зустрічі притисла Шахтар до власних воріт. Лише декілька міліметрів забракло Діашу, який замикав навіс Піцці з флангу на 8 хвилині – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Пятова.

Минула одна хвилина, а Піцці вже без допомоги партнерів відкрив рахунок у матчі. Капітану Бенфіки дали пройти до штрафного майданчика Гірників і пробити у кут воріт донецької команди – 1:0.

Шахтар не встиг засмутитися і одразу відповів своїм голом. Додо втік за спини захисників Орлів, отримав передачу з глибини і прострілив на Мораєса. Бразильський українець м’яч не зачепив, але той влучив у Рубена Діаша і залетів у ворота господарів – 1:1.

Гол української команди остудив запал Бенфіки, яка ледь не пустила другий м’яч після моменту Ісмаїлі. Лівий захисник Гірників опинився на правому фланзі атаки, скористався помилкою захисників господарів і з декількох метрів пробив по воротах Влаходімоса. М’яч зачепив воротаря, влучив в стійку і полетів за межі поля.

За рівною гри своє слово сказав “винуватець щастя” вболівальників Шахтаря Рубен Діаш. Центральний оборонець Бенфіки пішов на кутовий біля воріт гостей і не залишив шансів Матвієнку. Стрибок, удар – 2:1!

Обопільні помилки

Другий тайм розпочався з обміну голами. Матвієнко віддав невдалий пас на Пятова, португальці помилкою скористалися на сто відсотків. Сілва з-за меж штрафного майданчика поцілив точно у дев’ятку воріт Пятова, який не встиг повернутися на лінію – 3:1!

Шахтар відповів у наступній атаці. Гірники заробили кутовий, після якого відзначився Степаненко. Український півзахисник вдало відгукнувся на подачу Тайсона з кута поля, оптужно і невідпорно пробив головою – 3:2.

Бенфіка кинулася атакувати, а Шахтар тільки цього і чекав. Швидкі атаки донеччан раз за разом ставили оборону господарів у незручне становище. На 71 хвилині одну із таких атак фантастичним ударом з відскоку реалізував Алан Патрік – 3:3!

Часу на два забиті м’ячі Бенфіці вистачало, але морально господарі поля вже програли цей матч Шахтарю.

Найнебезпечніший момент останніх хвилин – вихід віч-на-віч Мораєса з Влаходімосом.  Нападнику забракло дещиці, щоб перекинути голкіпера суперника.

Шахтар у драматичному матчі вириває необхідний результат 3:3 завдяки феноменальній грі в атаці.