Ліга Європи. Трагедія Гента Безуса – відскок Роми Фонсеки

Матч, у якому не спрацювала логіка.

Після мінімальної поразки в Римі Гент мав непогані шанси, щоби вибити команду Фонсеки з Ліги Європи. У старті бельгійців прогнозовано вийшли Безус і Пластун (Яремчук продовжує відновлюватися від травми).

Господарі з перших хвилин показали, що битимуться за перемогу у протистоянні і на 25 хвилині бажання та наполегливість дали результат. Безус класним навісом з флангу знайшов у штрафному майданчику Роми Джонатана Девіда, який в один дотик переправив м’яч в сітку воріт римлян – 1:0.

Підопічні Фонсеки не довго перебували у ролі тих, хто відстає. За 4 хвилини гості організували швидку контратаку, яку після передачі від Мхітаряна влучним ударом завершив Клюйверт – 1:1.

Другий тайм пройшов під диктовку господарів, яким необхідно було забивати двічі і не пропускати, щоби пройти далі.

Близьким до успіху був капітан Гента Оджиджа-Офое. Бельгієць пробивав злету після пасу від Депуатра – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Роми.

Гент за статистикою знищив Рому (володіння м’ячем, моменти, удари, передачі, атаки), але головний показник “забитих м’ячів” цього вечора був рівним. Команда українців Безуса, Яремчука і Пластуна залишає Лігу Європу з високо піднятою голово.