Результати та відеоогляди усіх матчів ігрового дня Ліги чемпіонів.

Найочікуванішим протистоянням дня можна впевнено назвати зустріч Баварії з Барселоною.

Роберт Левандовський міг неодноразово засмутити свою колишню команду. Поляк змарнував декілька нагод, серед яких варто виокремити удар головою з близької відстані – Ноєр врятував. І супершанс, коли нападник каталонців з меж штрафного майданчика пробив вище воріт господарів.

Мюнхенці відповіли дуплетом після перерви. Упродовж трьох хвилин підопічні Нагельсманна двічі засмутили гостей. Спочатку Еранандес після подачі Кімміха з кутового забив головою – 1:0 на 51 хвилині.

Ліга чемпіонів. Баварія б'є Барселону, Ліверпуль вириває перемогу в Аякса, Брюгге шокує. ВІДЕОPhoto by Getty Images

А потім Сане скористався пасом Мусіали, вийшов віч-на-віч із Тер Стегеном і переграв того, пробивши точно у кут воріт Барселони – 2:0!