Після виїзної поразки 0:1 від дортмундської Боруссії Челсі в лондонському матчі потрібна була впевнена перемога.

Підопічні Поттера (без Мудрика в основі) з перших хвилин кинулися атакувати ворота німецької команди. Фелікс вже на 6 хвилині міг відкрити рахунок, але з гострого кута не зумів переграти Маєра.

Не пощастило в середині першого тайму Гаверцу. Форвард господарів наважився на удар з відскоку – м'яч поцілив у стійку воріт Боруссії.

Ще один супершанс лондонці створили ближче до перерви. Кулібалі з декількох метрів не зумів переправити м'яч у сітку воріт німецького клубу, ігровий снаряд відлетів до Фелікса, який з близької відстані пробив саме туди, де був Маєр – сейв.

Свого гравці Челсі досягли на 44 хвилині. Чілвелл навісом знайшов у чужому штрафному майданчику Сетрлінга, а той, обігравши Ройса, пробив точно під поперечку воріт Маєра – 1:0!

Ліга чемпіонів. Челсі робить камбек без Мудрика, Брюгге безславно вилітає. ВІДЕОPhoto by Getty Images

Після пререви господарі дуже швидко забили вдруге.

На старті другої половини гри Вольф зіграв у власному штрафному майданчику рукою і арбітр зустрічі після перегляду відеоповтору вказав на одинадцятиметрову позначку. Кай Гаверц з першої спроби пробив у стійку воріт, але знову втрутився ВАР (до свистка гравці забіли у штрафний майданчик) і німецький форвард отримав ще один шанс. З другої спроби Гаверц Маєра впевнено переграв – 2:0

Англійський клуб без Мудрика втримав необхідний результат (2:1 на користь Челсі за сумою двох матчів) і пробився в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

У паралельній зустрічі Бенфіка розгромила Брюгге з Романом Яремчуком5:1 (7:1 за сумою двох матчів на користь португальців).