Ліга чемпіонів. Дніпро-1 попри все дав бій Панатінаїкосу в Греції. ВІДЕО

Після номінально домашньої поразки в першому матчі з Панатінаїкосом, Дніпру-1 було необхідно створити диво в Афінах.

Греки зустріли український клуб зі скандалом. "Теплий прийом" господарів закінчився для команди Кучера отруєнням групи гравців та іншими негараздами

Старт поєдинку, як і в першому матчі, вийшов за Панатінаїкосом. Вже на 15 хвилині греки відкрили рахунок у зустрічі. Єдвай закинув у штрафний майданчик Волинця, український голкіпер помилився на виході, чим і скористався Шпорар – 1:0.

Українці відігралися завдяки індивідуальній майстерності Довбика. Форвард дніпрян сам пішов на декількох суперників, обіграв і з гострого кута відправив м'яч у кут воріт Бріньйолі – 1:1!

Страшний епізод стався на 34 хвилині грі. Паласіос виходив віч-на-віч із Волинцем, пробив, але після удару і сейву воротаря, влетів коліном у голову українцю. Арбітр зустрічі Бастіан Данкерт ніяк не відреагував на епізод, після якого Волинця довелося міняти та везти до лікарні!

До перерви український клуб міг відповісти голами. Але спочатку арбітр скасував гол Довбика через гру рукою в Бланко, а на вже у компенсований до першого тайму час Пасіч не влучив у порожні ворота  Панатінаїкоса.

Другий тайм розпочався з атак української команди. Бабенко і Сарапій пристрілювалися, але в обох випадка Бріньйолі був на висоті.

Безсилим був голкіпер господарів на 54 хвилині. Мірошніченко подав з кутового точно на голову Сарапію, який пробив у кут – 1:2!

На жаль, на більше українську команду не вистачило. На 70 хвилині команда Олександра Кучера після потрійної заміни невдало зіграла в захисті і Джурічич, обігравши Сватка, віддав під удар Шпорару. Словенець з вигідної позиції розстріляв ворота Кінарейкіна – 2:2.

Вбило інтригу вилучення Танчика. Півзахисник гостей пішов у відбір проти Хуанкара, іспанець впав і арбітр зустрічі оцінив агресивний рух українця на червону картку! Тільки Богу відомо навіщо на цьому матчі був ВАР, якщо арбітр вилучив за таке гравця Дніпра-1 і нічого не показав Паласіосу за необережний, але все ж удар в голову Волинцю.

До завершення матчу Панатінаїкос мав декілька моментів, щоби забити, але Яннідіс з вигідної позиції пробив повз ворота.

Дніпро-1 вилітає у кваліфікацію Ліги Європи, де зіграє із Славією.