Ліга чемпіонів. Динамо б'ється, але поступається Бенфіці. ВІДЕО

Динамо перед зустріччю з Бенфікою мало серйозні кадрові втрати (дискваліфікації Сидорчука та Гармаша, і травми Супряги з Кулачем та Антюхом). Тому Мірча Луческу випустив у парі з Шапаренком Андрієвського:

Бенфіка в бойовому складі з перших хвилин (вже на третій хвилині шанс мав Гонсало Рамуш) показала свої претензії на перемогу.

Гостям стартовий тиск дуже швидко вдалося трансформувати у гол. Жілберто класно підключився в атаку власної команди і з-під ніг Шепелєва пробив точно у ближню дев'ятку воріт Бущана – 0:1:

Кияни могли відповісти миттєво, але після непоганого розіграшу удар Циганкова Влаходімос відбив.

Близьким до шедевру лідер Динамо був і згодом, коли цілив у дальній верхній кут воріт португальців, але м'яч зрадницьки пройшов поруч зі стійкою.

Загалом позитивне враження про свою гру Циганков підпсував на 37 хвилині. Вінгер Динамо зробив необачний пас назад, чим скористався Нерес. Бразилець м'яч перехопив і з-під Попова п'ятою скинув під удар Рамушу – 0:2.

Міг Нерес ще до перерви довести рахунок до розгромного, але м'яч після його дуару в дальній кут пройшов поруч зі стійкою воріт Бущана.

Після перерви Бенфіка збавила оберти.

Могли динамівці відквитати бодай один м'яч завдяки замінам Луческу. Вихід Караваєва та Вівчаренка (замість Циганкова і Дубінчака) оживив гру. Вівчаренко в одному з епізодів класно перехопив м'яч, відпасував на Буяльського, а той віддав на Караваєва, який із близької відстані не зумів пробити повз Влаходімоса.

Голкіпер португальскої команди врятував гостей і на 83 хвилині. Караваєв прийняв м'яч на фланзі, змістився в центр і пробив. М'яч після рикошету летів точно під дальню стійку воріт Бенфіки, але Влаходімос у класному стрибку здійснив сейв.

На жаль, забити цього вечора Динамо не вдалося. Бенфіка робить серйозну заявку на групу Ліги чемпіонів.