Ліга чемпіонів. Інтер таки зумів забити Атлетико, а ПСВ рятує пенальті. ВІДЕО

Свої перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів провели ПСВ і Боруссія Дортмунд та Інтер і Атлетико Мадрид.

ПСВ – Боруссія Дортмунд

Команди активно розпочали поєдинок, створивши декілька моментів, але першими забили німці. Сталося це на 24-й хвилині. Гравці Боруссії Дортмунд перехопили м'яч на половині поля суперників та розігнали швидку контратаку. Передачу отримав Мален, він увійшов до штрафного майданчика і пробив по воротах – м'яч зачепив гравця ПСВ, потім влучив у стійку, від якої і залетів у сітку – 0:1.

Господарі поля навіть не думали здаватися і кинулися відігруватися. Вони створили декілька моментів біля воріт Маєра, але на заключній стадії їм або бракувало точності, або голкіпер чорно-жовтих рятував свою команду.

Нідерландці зрівняли рахунок на старті другого тайму. На 54-й хвилині головний арбітр призначив пенальті у ворота Боруссії Дортмунд за фол Гуммельса проти суперника. Люк де Йонг з позначки впевнено прошив голкіпер – 1:1.

Більше голів у цій зустрічі не було і тепер володар путівки до наступної стадії визначиться у Німеччині.

Інтер – Атлетико Мадрид

Гострішими у цій зустрічі були саме італійці. Вони з перших хвилин тиснули на ворота, але пройти захист матрацників було дуже важко. Тож, перший удар у площину воріт стався аж на 36-й хвилині, коли Мартінес виграв повітря у захисника і пробив головою, але Облак здійснив впевнений сейв. Після цього нападник Інтера мав ще одну чудову нагоду. Мадридці обрізалися у центрі поля, Тюрам віддав передачу до штрафного майданчика на Мартінеса, який пробивав із вигідної позиції, але в останній момент його удар на себе прийняв захисник і від нього м'яч полетів на кутовий.

Одразу по перерві супермомент мав Арнаутович. Австрієць після прострілу з флангу завдав удару із близької відстані, але м'яч полетів вище воріт.

На 63-й хвилині Арнаутович змарнував ще одну меганагоду. Нападник Інтера опинився сам-на-сам з голкіпером, але майже з лінії воротарської зони він пробив над поперечкою.

На 77-й хвилині близьким до гола був Мартінес, але його удар головою парирував Облак.

Та на 79-й хвилині гравця Інтера нарешті вдалося забити. Мартінес вийшов на побачення з Облаком, але переграти голкіпера Атлетико він не зумів. Першим на добиванні опинився Арнаутович, який пробивав уже в порожні ворота – м'яч з лінії намагався винести гравець мадридців, але йому це не вдалося – 1:0. Як виявилося цей гол став переможним!

Підопічні Дієго Сімеоне протягом зустрічі так і не завдали жодного удару в площину воріт. При цьому Атлетико зберігає непогані шанси на матч-відповідь.