Ліга чемпіонів. Інтер за 10 хвилин розбирає Мілан і робить заявку на фінал. ВІДЕО

Інтер шокував Мілан на старті першого півфінального поєдинку цих команд

Вже на 8 хвилині Джеко після подачі з кутового від Чалханоглу ударом злету відправив м'яч під поперечину воріт Меньяна – 0:1!

Пройшло дві хвилини і номінальні гості забили ще раз. Швидку атаку команди Індзагі виходом віч-на-віч з Меньяном завершував Мхітарян. Легенда УПЛ з декількох метрів не залишила шансів голкіперу Мілана – 0:2!

За п'ять хвилин поховати команду Піолі могли Чалханоглу і той самий Мхітарян. Проте потужний удар турка прийняв на себе каркас воріт номінальних господарів, а з добиванням вірменського півзахисника Меньян впорався.

Мілан прокинувся після перерви.

На старті другої половини Мілан створив свій перший по-справжньому небезпечний момент. Тоналі протягнув м'яч через центр поля і віддав на Мессіаса, який з вигідної позиції пробив повз дальній кут воріт Онана.

Інтер відповів своєю нагодою миттєво. Бастоні вивів Джеко віч-на-віч з Меняьном, але боснієць свою дуель голкіперу Мілана в тому епізоді програв.

Мілан продовжував шукати шляхи до воріт Онана. Близьким до забитого м'яча був Тоналі. Півзахисник господарів потужног опробивав з лінії штрафного майданчика – м'яч прийняла на себе стійка воріт Інтера.

Відверто пошкудував (або просто показав свою низьку кваліфіфкацію) арбітр зустрічі Хесус Хіль Мансано. Іспанець не показав Круничу, який відверто рукою вдарив Бастоні, пряму червону картку і навіть не дивився відеоповтор... Без коментарів.

Беззубий в атаці та неуважний у захисті Мілан поступається більш зібраному Інтеру, який робить заявку на фінал Ліги чемпіонів.