Ліга чемпіонів! Лейпциг шокує Манчестер Сіті, а Лукаку вириває перемогу для Інтера. ВІДЕО

Свої матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів провели чергові пари. Манчестер Сіті завітав у гості до Лейпцига, а Інтер вдома приймав Порту.

Лейпциг – Манчестер Сіті

Містяни досить очікувано зі старту взяли м’яч під свій контроль, а коли його втрачали, то вмикали високий пресинг. Як наслідок – гравці німецького клубу завдали лише один удар у площину воріт Ман Сіті упродовж першого тайму. Та й той удар стався перед самісінькою перервою і Едерсон впевнено забрав м’яч до рук. А гості свою тотальну перевагу перетворили на гол на 27-й хвилині. Спрацював пресинг.

Гріліш перехопив м’яч поблизу штрафного майданчика Лейпцига і віддав на у розріз на Мареза. Тут варто відзначити гру Гюндогана, який у боротьбі відтіснив Йошко Гвардіола, тому передача дійшла до алжирця. Вінгер, опинившись віч-на-віч із голкіпером, пробив точно у кут – 0:1.

Проте, попри свою перевагу, гравці Ман Сіті забили лише один м’яч у першому таймі. А вже по перерві на футбольне поле вийшов зовсім інший Лейпциг, який створив декілька моментів, щоби відігратися. Спершу Генрікс виграв повітря у штрафній зоні суперника і завдав удару головою – м’яч пройшов у лічених сантиметрах над стійкою.

А за декілька хвилин усе той же Генрікс, якого загубили захисники у власному штрафному майданчику, опинився сам перед Едерсоном і пробив у дальній кут. Гравцеві Лейпцига забракло влучності.

Потім Сілва накрутив захисників і намагався перекинути Едерсона, але голкіпер Манчестер Сіті відбив.

І на 70-й хвилині футболісти Лейпцига досягли свого. Після подачі з кутового Едерсон помилився на виході, Гвардіол виграв повітря у Діаша і головою переправив м’яч у сітку воріт – 1:1.

Ледь не одразу містяни могли повертати собі перевагу у рахунку. Гюндоган пробив із меж штрафного майданчика у дальній кут, але Бласвіх парирував. На більше містяни не спромоглися.

Тож Лейпциг після провального першого тайму здійснив камбек у другій половині зустрічі і звів матч до нічиєї. Тепер усе вирішиться у Манчестері.

Інтер – Порту

Перший тайм між італійським і португальським колективами вийшов доволі скупий на моменти – лише дві гольові нагоди. Спочатку на 37-й хвилині Груїч стріляв із меж штрафного майданчика, але пробив точно у Онана, який і відбив перед собою. А вже перед самою перервою свою команду врятував Кошта, продемонструвавши чудову реакцію після удару головою від Бастоні.

У другому таймі Порту мав супернагоду повести, але фантастичну гру продемонстрував Онана. Голкіпер Інтера за декілька секунд здійснив два сейви після ударів з близької відстані, врятувавши свою команду від пропущеного м'яча.

З 78-й хвилини португальці грали у меншості. Другу жовту отримав Отавіо. І господарі скористалися свою чисельною перевагою. На 88-й хвилині перемогу для Інтера вирвав Лукаку. Спочатку після навісу з флангу нападник головою пробив у стійку, але потім він випередив захисника на підборі і з другої спроби прошив голкіпера – 1:0.