Ліга чемпіонів. Мбаппе не врятував ПСЖ у матчі з Баварією, радість Мілана. ВІДЕО

Без Кіліана Мбаппе в основі ПСЖ у першому таймі домашнього матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із Баварією був блідою тінню тієї потужної команди, яку уявляють паризькі фанати.

Мессі та Неймар за першу половину гри створили аж нічого (хтось, можливо, згадає штрафний аргентинця на останніх хвилинах, але з небезпечної позиції нападник пробив точно у стінку).

Підопічні Нагельсманна мали набагато солідніший вигляд. На жаль для німецької команди, справжніх супершансів гості не створили. Спробував пробивати Чупо-Мотінг, Мусіала лише мить програв Рамосу, щоби вийти віч-на-віч з Доннарумою. Але найкращий момент – удар Кімміха. Універсал Баварії злету цілив у кут воріт ПСЖ – Доннарумма намертво забрав м'яч.

Після перерви парижани спробували піти в атаку і за це швидко поплатилися.

Альфонсо Девіс, який з'явився на полі у другому таймі, змінивши Канселу, навісом знайшов у штрафному майданчику Комана, а той злету пробив по воротах господарів. Доннарумма не встиг скластися і пропустив м'яч під рукою – 0:1 на 53 хвилині!

Виправився італійський голкіпер за 10 хвилин, коли врятував свою команду, перевівши м'яч у каркас воріт ПСЖ після удару Чупо-Мотінга.

Після пропущеного м'яча Галтьє кинув у бій Мбаппе і саме французька суперзірка могла зрівняти рахунок. Мбаппе вийшов віч-на-віч із Зоммером, але переграти голкіпера Баварії не зумів. Неймар на добиванні з першої спроби пробив у захисника, а другий удар бразильця Зоммер відбив на Мбаппе, який з офсайду відправив м'яч у сітку воріт.

Ще одне розчарування чекало на Мбаппе згодом. Француз відгукнувся на ривок Мендеша і після прострілу португальця потужним ударом відправив м'яч у сітку воріт Зоммера. Але все зіпсував мінімальний офсайд у захисника господарів.

Ще один супершанс змарнував Мессі. Аргентинець після класного проходу і передачі того ж Мендеша влучив у Павара, від якого м'яч полетів на кутовий.

Вже у компенсований до другого тайму час Павар сфолив на Мессі і заслужено отримав свою другу жовту картку в матчі – вилучення!

Баварія мінімально перемагає, а ПСЖ ще раз демонструє, що без Мбаппе команда грає набагато гірше.

У паралельній зустрічі Мілан завдяки голу Діаса вдома здолав Тоттенгем – 1:0!