Ліга чемпіонів. Мудрик із Челсі програють Боруссії, а ексгравець Шахтаря забиває Брюгге. ВІДЕО

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбулися чергові протистояння. Михайло Мудрик із Челсі завітав у гості до Боруссії Дортмунд, а Брюгге Романа Яремчука вдома приймав Бенфіку.

Боруссія Дортмунд – Челсі

У поєдинку в Дортмунді жодна з команд за перший тайм так і не пробила у площину воріт (хоч на двох колективи завдали аж 15 ударів). Та й за 45 хвилин був лише один гольовий момент. Жоау Фелікс отримав м'яч у штрафному майданчику Боруссії, обійшов Маріуса Вольфа і з декількох метрів з лівої пробив у поперечку – м'яч вилетів за межі поля.

По перерві команди обмінялися гострими нагодами. Спочатку Джеймс зі штрафного небезпечно пробив під стійку – голкіпер Боруссії Кобель у стрибку відбив. Господарі відповіли моментом Брандта, який з меж штрафного майданчика в дотик цілив у кут воріт, але Кепа упевнено забрав м'яч до рук.

На 62-й хвилині усе той же Джеймс стріляв з близької відстані, м'яч рикошетом від газону летів під поперечку, та голкіпер відбив на кутовий. Однак саме цей стандарт став невдалим для Челсі, оскільки гравці Боруссії розігнали швидку контратаку. Адеємі протягнув м'яч з центра поля, проскочив Енцо Фернандеса, обіграв Кепу і покотив у порожні ворота – 1:0.

На 71-й хвилині зустрічі Грем Поттер замінив Михайла Мудрика. На момент заміни українець мав оцінку 6,6 балів від статистичного порталу WhoScored.

Оцінка Мудрика за матч ЛЧСкріншот із сайту WhoScored

На 78-й хвилині супернагоду зрівняти рахунок змарнував Кулібалі. Захисник потужно пробивав з меж штрафної зони і прошив Кобеля, але Джан із лінії воріт вибив м'яч та врятував свою команду.

На останній доданій до другого тайму хвилині Енцо Фернандес крутив м'яч у дев'ятку, але Кобель, який упіймав кураж у цій грі, парирував і цей удар.

Брюгге – Бенфіка

У паралельному матчі Брюгге та Бенфіка теж не забили у першому таймі. Хоч перед перервою Деніс Одой таки відправив м'яч у сітку воріт у ворота лісабонців, але VAR взяття воріт скасував через положення поза грою.

А ось на старті другої половини зустрічі Бенфіка забила, з пенальті. Жоау Маріу впевнено реалізував одинадцятиметровий – м'яч від поперечки залетів у сітку воріт – 0:1.

Другий м'яч португальці забили уже під завісу поєдинку, на 88-й хвилині. І зробив це ексгравець Шахтаря Давід Нерес. Бразилець обікрав захисника поблизу штрафного майданчика Брюгге, вийшов віч-на-віч із гокліпером і відправив м'яч у ворота. – 0:2.

Роман Яремчук у цій зустрічі так і не вийшов.