Ліга чемпіонів. Неймовірна перемога Шахтаря над Лейпцигом. ВІДЕО

Шахтар під керівництвом Ігоря Йовічевича завітав у гості до Лейпцига як явний аутсайдер протистояння з німецьким клубом. Проте українці були заряджені боротися за результат до кінця:

Своє бажання не лише захищатися, а й атакувати гості показали на старті зустрічі, коли Швед намагався прорватися до воріт Лейпцига через фланг. На жаль, лише кутовий заробив ексвінгер Карпат.

Німці показали свою силу на 12 хвилині, коли організували класний момент для Нкунку. Лідер господарів мав забивати після передачі з флангу, але з близької відстані не зумів переграти Трубіна.

Здавалося, цей епізод стане сигналом до більшої небезпеки біля воріт гостей, але саме підопічні Йовічевича забили! На 16 хвилині Гулачі на рівному місці подарував м'яч Шведу, якому залишалося влучити у порожні ворота РБ – 0:1!

Шахтар надихнувся забитим м'ячем і став діяти в захисті ще зібраніше і сконцентрованіше. До перерви українці не дали Лейпцигу простору і часу, щоби створити бодай щось схоже на гольвий момент.

Після перерви гра стала ще цікавішою!

Лейпциг досить швидко зрівняв рахунок. На 57 хвилині Сімакан після передачі Собослая з меж штрафного майданчика Шахтаря пробив у ближній кут воріт Трубіна – 1:1.

Гірники довго не сумували і за дві хвилини знову вийшли вперед у рахунку. Мудрик змістився з флангу і віддав м'яч на Шведа, який із меж штрафного майданчика господарів пробив точно повз (допоміг рикошет) Гулачі – 1:2!

Шахтар знову повернувся до оборони і зробив акцент на контргрі. Це спрацювало на 76 хвилині! Швидка атака гостей завершилася точним ударом Мудрика у кут воріт Гулачі – 1:3!

Довершив побиття німецького колективу Траоре. На 84 хвилині Мудрик з флангу віддав на форварда-легіонера, який із близької відстані переграв Гулачі – 1:4.

Фантастичний початок Ліги чемпіонів для Шахтаря Ігоря Йовічевича.