Ліга чемпіонів. Фіналіст минулого розіграшу ЛЧ вилітає в 1/8. ВІДЕО

Останню путівку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів розіграли Атлетико Мадрид – Інтер.

У першій зустрічі перемогу здобули гравці італійського клубу (1:0). І в матчі-відповіді саме вони забили першими.

На 33-й хвилині Барелла віддав передачу у штрафному майданчику суперника під удар Дімарко, який потужним пострілом прошив голкіпера – 0:1.

Однак радість гостей була нетривалою. Уже через дві хвилини Грізманн повернув Атлетико до гри. Француз після рикошету від захисника отримав м'яч у штрафній зоні Інтера і в дотик з розвороту пробив у дальній кут – 1:1.

У другому таймі гравці Атлетико влаштували цілу навалу на ворота Інтера, але італійців рятували, то Зоммер, то стійка.

Футболісти італійського клубу мали щонайменше дві нагоди, щоби закрити поєдинок, але спочатку Тюрам з близької відстані примудрився пробити вище воріт, а потім Барелла міг втікати на побачення з Облаком, але йому не вистачило сил і він пробив з-за меж штрафного майданчика прямо по центру воріт.

А на 87-й хвилині "матрацники" покарали свого суперника за таку марнотратність і таки забили. Депай отримав м'яч у штрафному майданчику і пробив точно в кут воріт – 2:1.

Так рахунок став 2:2 за сумою двох поєдинків і матч перейшов у овертайми.

На 97-й хвилині господарі мали можливість забити втретє у цій зустрічі. Грізманн увійшов до штрафного майданчика і віддав передав на лінію воротарської зони, куди вбігав Депай, який завдав сильного удару – Зоммер продемонстрував чудову реакцію і врятував Інтер.

Більше моментів у зустрічі не було і доля останньої путівки до 1/4 фіналу ЛЧ вирішувалися у серії пенальті.

9. Мартінес – не забив (2:3)❌

Тож Атлетико Мадрид перемагає у серії пенальті 3:2 і виходить до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.