Ліга чемпіонів. Реал б'є Челсі без Мудрика, Мілан здолав Наполі. ВІДЕО

Реал та Челсі почали свій перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів без розвідки.

Вже на другій хвилині зустрічі лондонці могли приголомшити господарів. Підопічні Лампарда підловили мадридців на помилці і Канте запустив своєю передачею у прорив Жоау Фелікса. Орендований в Атлетико атакувальний гравець мав шанс втекти віч-на-віч з Куртуа, але Мілітао на швидкості наздогнав португальця, який пробив у ближній кут воріт Реала – сейв Куртуа.

Підопічні Анчелотті відповіли ударом Бензема, з яким Кепа впорався. Проте це була лише пристрілка від французького форварда.

На 22 хвилині Реал забив. Карвахаль закинув м'яч у штрафний майданчик на Вінісіуса Жуніора, бразилець злету пробив і Кепа в стрибку потягнув удар гравця мадридців. Не підтримали свого голкіпера захисника команди Лампарда, адже першим на добиванні опинився Карім Бензема, який з близької відстані переправи м'яч у сітку воріт гостей – 1:0!

Челсі одразу створив свій найкращий шанс у цій зустрічі. Стерлінг після прострілу з флангу від Джеймса в один дотик пробивав у кут воріт Куртуа – бельгієць дивом зреагував на удар з близької відстані – сейв!

Гра знову вибухнула після перерви.

На 59 хвилині лондонці залишилися в меншості. Чілвелл прихопив Родріго, який виходив віч-на-віч з Кепою і арбітр зустрічі Летексьє заслужено показав порушнику червону картку – вилучення.

Більшість підопічні Анчелотті конвертували в гол на 74 хвилині, коли Асенсіо ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у кут воріт Челсі – 2:0!

До розгрому міг довести рахунок Бензема, але француз пробачив лондонських гостей з близької відстані головою відправивши м'яч вище воріт гостей.

Реал перемагає і з непоганим запасом впевненості готується до матчу-відповіді в Лондоні.

У паралельній зустрічі Мілан вдома здолав Наполі з рахунком 1:0. Все вирішив м'яч, який забив Беннасер: