Ліга чемпіонів. Реал не дотис Манчестер Сіті в Мадриді. ВІДЕО

Півфінал достойний фіналу – це про матч Реала з Манчестер Сіті. Протистояння ТОПових команд Європи не могло розчарувати.

Підопічні Хосепа Гвардіоли в Мадриді вирішили з перших хвилин продемонстурвати свою силу. Гості увімкнули активний пресинг і раз-за-разом загрожували воротам Куртуа. Бельгійський голкіпер не підвів свою команду, нейтралізувавши в стартові хвилини удари Де Брюйне, Родрі і Голанда.

Іспанський гранд, віддавши супернику ініціативу, витримав стартовий натиск і, пристосувашись до манери гри англійського колективу, результативно відповів. На 36 хвилині Камавінга на фланзі обігрався з Модричем, протягнув м'яч майже через усе поле і віддав під удару Вінісіусу Жуніору. Бразилець потужним ударом з-за меж штрафного майданчика Ман Сіті залишив Едерсона ні з чим – 1:0!

Після перерви малюнок гри змінився.

Команда Карло Анчелотті натхненна результатом першого тайму почала регулярно атакувати ворота суперника. Проте забили гості! На 67 хвилині Родрі перехопив м'яч після передачі Камавінги, відпасував на Гюногана, а той викотив під удар Де Брюйне. Бельгієць потужним ударом в кут зрівняв рахунок у матчі – 1:1!

Реал міг швидко повернути собі лідерство у рахунку. Кроос зі штрафного подав на голову французькому форварду, який пробивав у кут воріт Едерсона – бразильський голкіпер свою команду врятував.

На останній хвилині основного часу Едерсон потягнув потужний удар Чуамені під поперечину – сейв.

У першому поєдинку двоматчевого протистояння Реал та Манчестер Сіті сильнішого не виявили.