Ліга чемпіонів! СУПЕРтрилер у Парижі між Барсою і ПСЖ та нервова перемога Атлетико. ВІДЕО

Ще чотири команди провели свої перші матчі чвертьфіналу ЛЧ: ПСЖ вдома приймав Барселону, а Боруссія Дортмунд гостювала в Атлетико Мадрид.

ПСЖ – Барселона

Каталонці діяли гостріше протягом першого тайму і допомагав їм у цьому голкіпер ПСЖ Джанлуїджі Доннарумма, який декілька разів грубо помилявся. Спочатку всередині тайму італієць схибив на виході під час кутового, його випередив Левандовський, який головою переправляв м'яч у сітку, але свого кіпера підстрахував Мендеш, який виніс м'яч воріт.

Але вже наступного разу ніхто не виправив помилку воротаря. Відбулося це на 37-й хвилині. Доннарумма намагався перехопити простріл від Ямала, але зробив це невдало і м'яч відлетів до Рафіньї, який спокійно відправив його фактично у порожні ворота – 0:1.

ПСЖ повністю перевернув гру на старті другого тайму. На 48-й хвилині вони зрівняли рахунок. Дембеле після рикошету отримав м'яч у штрафному майданчику Барселони, прибрав на замасі Де Йонга і сильно пробив під поперечку – 1:1.

А на 51-й хвилині парижани вийшли уперед. Підопічні Луїса Енріке розіграли непогану комбінацію, Руїс відпасував до штрафної зони на Вітінью, який у дотик прошив Тер Стегена – 2:1.

Гравці Барселони зуміли досить швидко оговтатися після такого шаленого старту від ПСЖ на початку другої половини зустрічі. Хлопці Чаві Ернандеса зрівняли рахунок вже на 62-й хвилині. Педрі, який тільки-но з'явився на заміну, зробив розкішне закидання за спини захисників ПСЖ до штрафного майданчика на Рафінью і бразилець у дотик переправив м'яч у сітку воріт – 2:2.

На 75-й хвилині Дембеле ледь знову не вивів ПСЖ уперед, але цього разу Барселону врятувала стійка. Та вже у наступному моменті каталонці забили. Гюндоган виконав подачу з кутового до воротарського майданчика (Доннарумма чомусь вирішив не виходити з воріт, щоби вибити м'яч) і Крістенсен з декількох метрів прошив голкіпера – 2:3

Більше забитих м'ячів у цій зустрічі не було. Тож Барселона перемагає 3:2 і тепер з невеликою перевагою підходить до матчу-відповіді.

Атлетико Мадрид – Боруссія Дортмунд

Уже на 4-й хвилині зустрічі господарі поля повели у рахунку. Гравці Боруссії обрізалися поблизу власного штрафного майданчика і за це їх одразу покарали – м'яч перехопив Де Поль та другим дотиком відправив його у кут воріт – 1:0.

Після цього німецька команда взяла м'яч під контроль і навіть мала перевагу протягом першого тайму в цьому аспекті (63% проти 37%), але конвертувати це в забиті м'яч їм не вдалося.

Натомість на 32-й хвилині "матрацники" забили ще раз. Захисники Боруссії знову помилися поблизу своїх воріт, футболісти іспанського колективу, перехопили м'яч, Грізманн вивів Ліно на удар і той пробив точно у дальній кут – 2:0.

Супермомент Боруссія мала на 73-й хвилині. Брандт пробивав зі штрафного і м'яч пройшов у лічених сантиметрах над поперечкою.

Одразу в наступному епізоді Атлетико було близьким до третього гола. Ліно після прострілу зі штрафного з декількох метрів пробивав по воротах Боруссії, але Кобель здійснив фантастичний сейв.

За таку марнотратність гравці Боруссії покарали свого суперника. Алле отримав м'яч у штрафному майданчику Атлетико і сильним ударом прошив Облака – 2:1.

Гості були дуже близькі, щоби зрівняти рахунок на 87-й хвилині. Байно-Гіттенс пробивав з дальньої відстані, але Атлетико врятувала поперечка. А на останніх секундах зустрічі фарт знову зіграв на користь мадридської команди, коли м'яч влучив у хрестовину воріт Облака.

Тож Атлетико дивом втримує перемогу з рахунком 2:1.