Ліга чемпіонів. Яремчук та Соболь у плей-оф, трилер у матчі Барселона – Інтер і побиття від Ліверпуля. ВІДЕО

Центральний матч цього ігрового дня у Лізі чемпіонів проходив на Камп Ноу, де Барселона приймала Інтер.

Особливої інтриги поєдинку додавало те, що у минулій зустрічі каталонці поступилися італійцям 0:1 і ще одна поразка фактично позбавляла іспанський клуб шансів вийти у плей-оф. І цей поєдинок повністю виправдав свої очікування.

Спочатку на 40-й хвилині забили підопічні Чаві. Рафінья дістав м’яч на фланзі, віддав до штрафної зони на Сержі Роберто, той прострілив далі до воротарського майданчика, куди вривався Дембеле, який виграв боротьбу у захисника і ударом в дотик вивів Барселону вперед у цій зустрічі – 1:0.

Та вже на старті другого тайму Інтер відігрався. Бастоні віддав розкішну передачу на Бареллу до штрафного майданчика і півзахисник нерадзурі з декількох метрів прошив Тер Стегена – 1:1.

Згодом Інтер уже повів у рахунку. Лаутаро Мартінес протиснув Еріка Гарсію і потужно пробив – м'яч від двох стійок залетів у сітку воріт – 1:2.

На 82-й хвилині Левандовський повернув Барселону в гру. Польський нападник з другої спроби і з допомогою рикошета зумів пробити Онана – 2:2.

Наприкінці зустрічі підопічні Індзагі упіймали Барселону на контратаці. Онана вибив від власних воріт на Лаутаро Мартінеса, нападник Інтера притримав м’яч, дочекався допомоги від партнерів і віддав розкішну розрізну передачу на Госенса, який спокійно переграв Тер Стегена – 2:3.

Але Барса знову не здалася і на другій компенсованій хвилині відігралася. Гарсія подав до штрафного майданчика, де Левандовський виграв повітря і головою пробив у кут воріт 3:3

Ще за дві хвилин Мартінес не реалізував вихід віч-на-віч з Тер Стегеном. Тож, фантастичний трилер на Кам Ноу завершився гольовою і ефектною нічиєю – 3:3.

Відзначимо, що у групі В Брюгге Романа Яремчука та Едуарда Соболя зіграв унічию з Атлетико Мадрид і цим гарантував собі вихід у плей-оф Ліги чемпіонів.