Ліга конференцій. Зоря на характері забирає нічию в матчі з Гентом. ВІДЕО

Стартовий матч Зорі в груповому раунді цьогорічного розіграшу Ліги конференцій з Гентом розпочався у неквапливому темпі.

Бельгійський колектив на правах фаворита був трішки активнішим біля чужих воріт у першій половині грі. На початку зустрічі форвард гостей Тіссудалі змарнував дві хороші нагоди. Варто зауважити, що у другому випадку нападник просто пробив з вигідної позиції повз ворота, а ось у першому епізоді врятував свою команду дебютант луганців Антон Боль. Захисник став на заваді м'яча, який летів у ворота після удару гравця Гента.

Найнебезпечнішим ударом відзначився теж гравець Гента. Арчі Браун здалеку цілив у дальній кут воріт Турбаєвського – молодий голкіпер Зорі свою команду врятував.

21-річний воротар став помітною фігурою своєї команди на початку другого тайму. Кейперс пробивав після подачі з кутового – Турбаєвський відбив, а з добивання пробачив луганців Геркенс.

Свого шансу підопічні Кривенцова дочекалися на 64 хвилині. Герреро з центру поля втік віч-на-віч з Руфом, але пробив повз дальню стійку воріт гостей.

Гент за таке марнотратство покарали номінальних господарів за дві хвилини. Хюльсагер з флангу прострілив на Кейперса, який з-під захисника пробив у сітку воріт Турбаєвського – 0:1.

Зоря одразу увімкнулася і відігралася! Спочатку Антюх дальнім ударом перевірив на пильність Руфа, а в же в наступній атаці класний розіграш луганців після пасу Кирюханцева влучним ударом завершив Герреро – 1:1!

Бельгійський колектив така відповідь суперника приголомшила. Оговталися гості ближче до завершення зустрічі. Кейперс після помилки Герреро з меж штрафного майданчика цілив у дальній кут воріт Турбаєвського – м'яч зачепив стійку воріт луганців і полетів за межі поля.

На останній хвилині основного часу Кумс потужним ударом під поперечину воріт Зорі перевірив пильність Турбаєвського – сейв від українського голкіпера.

Команда Кривенцова здобуває важливу нічию у протистоянні з сильним опонентом.