Ліга націй. Збірна Хорватії з ексдинамівцем б'є Нідерланди і виходить у фінал. ВІДЕО

Нідерланди та Хорватія в півфінальному матчі Ліги націй подарували вболівальникам справжнє шоу.

Господарі вийшли вперед у рахунку в першому таймі зусиллями Малена, який завершив класну атаку своєї команди – 1:0.

Хорвати відповіли після перерви. Спочатку Крамарич реалізував зароблений Модричем пенальті (півзахисника Реала вирішив руками схопити Гакпо). А згодом Пашалич після прострілу Іванушеца переправив м'яч у кут воріт Бейлова – 1:2.

Підопічні Кумана змогли врятуватися на останній компенсованій до другого тайму хвилині. Ноа Ланг вдало зорієнтувався у штрафному майданчику хорватів і пробив точно під поперечину воріт Ліваковича – 2:2!

Здавалося, що на емоційному піднесенні збірна Нідерландів зможе вдома дотиснути команду Далича в екстратаймах, але сталося все навпаки. На 98 хвилині Петкович дальній ударом у нижній кут приголомшив Бейлова – 2:3.

Фінальний рахунок встановив на 116 хвилині Лука Модрич. Лідер збірної Хорватії реалізував пенальті – 2:4!

Хорватія в фіналі. Там підопічні Далича зустрінуться з переможцем пари Іспанія – Італія.