Ліга Європи. Славія розбиває безпорадний Дніпро-1. ВІДЕО

Без Довбика (продали в Жирону) та Піхальонка (прихворів перед матчем) Дніпро-1 вийшов на гостьовий поєдинок третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи з Славією.

Чехи дуже швидко показали свою силу. Вже на 5 хвилині гри Масопуст прострілив у штрафний майданчик гостей, Шранц виграв боротьбу в Сватка і з-під захисника відправив м'яч у дальній кут воріт Кінарейкіна – 1:0!

На цьому проблеми для команди Кучера не закінчилися. Вже на 12 хвилині зустрічі через ушкодження довелося міняти Третьякова (вийшов Лєднєв).

Славія не збавляла обертів. Сваток раз за разом втрачав гравця і якщо в епізоді з ударом Лінгра Кінарейкін врятував, то вже наступний епізод став гольовим. На 38 хвилині Провод подав з кутового, Ван Бюрен скинув на дальню стійку, де Шранц, втікши від Сватка, переправив м'яч у порожній кут воріт гостей – 2:0!

З цим і пішли на перерву, адже українська команда в атаці нічого не показали в першому таймі.

Додали інтриги в матчі господарі на 58 хвилині. Захисник Славії Огбу дуже небезпечно зіграв прямою ногою проти Гуцуляка – червона картка нігерійцю!

Безпорадна команда Кучера навіть в більшості не завдала проблем обороні Славії, а от чехи навіть з вилученням забили ще. На 81 хвилині Валлем скористався помилками оборонців гостей і віправив м'яч під поперечку воріт Кінарейкіна – 3:0.

Славія впевнено перемагає Дніпро-1 і робить крок на зустріч Зорі.