Ліга Європи. Трубін прикро пропускає, а Аталанта громить Ліверпуль. ВІДЕО

Стартували перші матчі чвертьфіналу Ліги Європи. На цій стадії залишився лише один українець – Анатолій Трубін, який виступає за Бенфіку.

Лісабонський клуб у першому поєдинку приймав Марсель Олімпік. Підопічні Роджера Шмідта дуже впевнено контролювали матч і двічі забили у ворота суперника. На 16-й хвилині Рафа Сілва з меж штрафного майданчика прошив голкіпера, а на старті другого тайму Ді Марія подвоїв перевагу – аргентинець обігрався з Нересом і з близької відстані відправив м'яч у сітку.

Для Анатолія Трубіна цей поєдинок складався добре. До 67-ї хвилин жодного моменту біля воріт українця, а потім захист Бенфіки припустився помилки, Обамеянг вийшов віч-на-віч із голкіпером та пробив точно у кут – 2:1. Більше жодна з команд не забивала і матч завершився з рахунком 2:1.

Анатолій Трубін БенфікаФото: Getty Images

Найбільшою сенсацією вечора у ЛЄ став поєдинок Ліверпуля і Аталанти, в якому італійці перемогли мерсисайдців 3:0!