Люди просять Президента. Петиція щодо повернення Паріматч набирає обертів

На сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України з'явилася петиція щодо перегляду указу Президента України №145/2023 “Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 10 березня 2023 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо ТОВ Паріматч.

ТОВ Паріматч є одним з найбільших ліцензійних операторів України який справно сплачує податки до бюджету України. Сума фактично сплачених податків та ліцензійних платежів ТОВ Паріматч за 2023 складає 485 млн грн. Просимо переглянути рішення щодо обмеження діяльності ТОВ Паріматч на території України, а саме розблокування рахунків компанії та доступ до веб ресурсу pm.ua Варто зазначити, що немає жодних законних підстав для застосування у бік компанії відповідних санкційних заходів із боку держави. Компанія не має власників громадян Росії, не здійснює діяльність на території Росії, займає активну патріотичну позицію, активно допомагає ЗСУ, Силам спеціальних операцій та іншим захисникам України, привселюдно співпрацює з державними органами у боротьбі з окупантом. – зазначено в петиції громадянина України.

Люди просять Президента. Петиція щодо повернення Паріматч набирає обертів

Підтримати петицію можна за цим посиланням – тисніть тут!

Читайте також: Офіційна позиція щодо рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10 березня 2023 року Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів проти компанії ТОВ «Паріматч»

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також