Люди все розуміють. Павелко опустив український футбол на дно. ДОСЛІДЖЕННЯ

Лише 3,2% вболівальників вважають ситуацію в українському футболі повністю сприятливою, 59,2% не хочуть бачити Павелка далі очільником Української асоціації футболу – результати соціологічного опитування Градус.

Дослідницька компанія Градус на замовлення FootballHub провела дослідження громадської думки щодо стану українського футболу, його проблем і викликів. Так, за результатами дослідження, найпопулярнішими футбольними подіями для українських вболівальників і вболівальниць є Чемпіонат світу (72,0%), Чемпіонат Європи (55,7%), Ліга чемпіонів УЄФА (53,6%), Кубок України (49,7%), Ліга Європи УЄФА (49,0%) і тільки після цього Українська Премʼєр-Ліга (УПЛ).

Переважна більшість поціновувачів УПЛ оцінили ситуацію в українському футболі як несприятливу – так її охарактеризувало 57,4% всіх респондентів. Повністю сприятливою її назвали лише 3,2%, повністю несприятливою – 17,2%.

Соціологічне опитуванняКолаж FootballHub

Вболівальники та вболівальниці УПЛ також висловилися і щодо діяльності очільника УАФ Андрія Павелка. 54,7% чоловіків і жінок не погодилися із твердженням, що Андрій Павелко є компетентним президентом УАФ. У його компетентності впевнені 36,9%, 8,4% було важко відповісти на це запитання. До речі, 78,9% знають Андрія Павелка саме по цій посаді, 18,7% відповіли, що він є депутатом ВРУ (2014-2019 рр Андрій Павелко був народним депутатом від Блоку Петра Порошенка).

У питанні щодо репутації президента УАФ 56,3% чоловіків і жінок заперечили твердження, що Андрій Павелко має гарну репутацію, тобто оцінюють його репутацію загалом як погану; 33,2% погодилися, а 10,5% було важко відповісти на це запитання.

Також 57,4% опитаних вважають, що з Андрієм Павелком на посаді президента УАФ ситуація в українському футболі тільки погіршиться, серед них таку думку розділяють 66,4% чоловіків.

Соціологічне опитування 2Колаж FootballHub

Вболівальники, які стежать за УПЛ, одностайно висловилися за те, що не хочуть бачити Андрія Павелка у майбутньому президентом УАФ – 59,2% відповіли “ні”. За Павелка на цій посаді висловилися лише 25% респондентів. З тих, хто виступає проти того, щоб Павелко залишився у кріслі президента УАФ, переважна більшість чоловіків – 67,7%.

Соціологічне опитування 3Колаж FootballHub

Якщо говорити про те, з чим асоціюється у глядачів УПЛ Андрій Павелко, то в першу чергу це факти корупції в УАФ – це відмітила половина (50,5%) респондентів. І тільки 12,8% зазначили, що він сприяв розвитку спорту в Україні.

Далі десятка найпоширеніших асоціацій додаються наступні факти:

- має кримінальні справи (33,2%),

- використання службового становища депутата для особистої вигоди (31,1%)

- зникнення коштів, призначених на будівництво тренувальної бази для збірних команд (29,5%)

- незаконне використання коштів, призначених на будівництво заводу з виробництва штучних газонів (27,0%)

- має проросійське оточення в Українській асоціації футболу, функціонери УАФ з російськими паспортами (15,7%)

- технічна поразка в матчі під час відбору на Євро через дискваліфікацію гравців (14,6%)

- порушення уставних норм ФІФА (12,9%)

- сприяв розвитку спорту в Україні, залучаючи нових любителів до занять спортом та виховуючи молодих талантів (12,8%)

- недодержання вимог УЄФА при зберіганні Кубка Ліги Чемпіонів (12,4%)

Серед 7 якостей, якими на думку респондентів має володіти президент УАФ, респонденти виділили на першому рівні Чесність і прозорість в управлінні футбольною організацією (58,7%), а також:

- знання міжнародних стандартів футбольної індустрії (57,5%)

- бажання забезпечити відповідність українського футболу стандартам футбольної індустрії (56%)

- стратегічне мислення та здатність приймати важливі рішення (54,7%)

- здатність ставити інтереси асоціації вище особистих (51,3%)

- готовність боротися з будь-якими фор мами корупції та іншими порушеннями етичних норм (50,3%)

- бездоганна репутація (47,4%)

Бажаємо українським вболівальникам і Українській асоціації футболу якнайшвидше отримати очільника, який мав би всі перелічені чесноти.

Довідка: Участь в опитуванні взяли чоловіки та жінки віком 18-60 років, які проживають на території України, в містах з населенням понад 50 тисяч (крім тимчасово окупованих територій і територій, на яких ведуться бойові дії) та цікавляться футболом. Кількість проведених інтервʼю – 403.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також