Лунін з трофеєм! Реал переміг Осасуну в фіналі Кубка Іспанії. ВІДЕО

На Олімпійському стадіоні в Севільї відбувся фінал Кубка Іспанії.

Мадридський Реал на правах фаворита протистояння відкрив рахунок у зустрічі з Осасуною вже на 2 хвилині. Рідріго після прориву і передачі від Вінісіуса Жуніора влучним ударом відправив м'яч у сітку воріт Еррери – 1:0.

Номінальні гості не збиралися так легко віддавати трофей і свій контраргумент знайшли на 58 хвилині. Лукас Торро ударом з-за меж штрафного майданчика не залишив шансів гокліперу Реала Куртуа – 1:1.

Проте сумували підопічні Анчелотті недовго. На 70 хвилині все той же Родріго опинився у потрібному місці у потрібний час і, скориставшись відскоком після удару Крооса і блокування захисника Осасуни, з близької відстані переграв Ерреру – 2:1!

Осасуна на останніх хвилинах спробувала у самовідданій боротьбі ще раз приголомшити Реал, але цього вечора мадридці не збиралися віддавати перемогу. Королівський клуб виграє в 20-те Кубок Іспанії!