Львів – Олімпік. Нічия на користь конкурентів

Матч-відкриття 15 туру УПЛ відбувся у столиці Галичини, де Львів приймав донецький Олімпік.

Обидві команди ведуть боротьбу за потрапляння у першу шістку, тому кожне набране очко дуже важливе для обох колективів. Безкомпромісна боротьба і гра на зустрічних курсах подарувала вболівальникам цікавий поєдинок, але без великої кількості небезпечних моментів. Нечисленним уболівальникам на трибунах Арени-Львів довелося чекати майже половину першого тайму, щоб побачити першу гостру нагоду. На 20 хвилині рятувати господарів довелося Сарнавському, який потягнув м’яч після непростого удару від гравця Олімпіка.

Махновський був менш успішним, коли за 7 хвилин його ворота розстрілював Лукас Тейлор. Реактивний бразилець Львова продемонстрував неймовірну техніку, коли обличчям (!!!) прийняв удар партнера, перетворивши удар на гольову передачу. Красень-гол господарів – 1:0!

Олімпік прибрав ініціативу до своїх рук, а львів’яни ще більше зосередили увагу на контргрі. До перерви ні одним, ні іншим результативними діями відзначитися не вдалося.

У другій 45-хвилинці спроби донецької команди переломити хід зустрічі продовжилися. Шевчук вдався до підсилення атакувальної гри шляхом замін. На полі з’явився Тейшейра, чим допоміг розвантажити Шиндера, який ледь не самотужки бився з усім захистом господарів.

Саме Шиндер і зрівняв рахунок у зустрічі. Нємчанінов прострілив до штрафного майданчика, де Антон, вигравши боротьбу, одним дотиком прийняв м’яч, а іншим відправив його під поперечку воріт Сарнавського. 1:1!

Фото ФК Олімпік

На останніх хвилинах небезпечними моментами обмінялися Сезар і Тейшейра. Удару гравця Львова трохи забракло влучності (згодом і довжини ніг, щоб дотягнутися до прострілу партнера), а постріл французького легіонера Олімпіка в ефектному стрибку потягнув Сарнавський. 1:1 – підсумок на користь конкурентів у боротьбі за першу шіcтку УПЛ, за яку цими турами активно змагається Львів.