Львівський Рух в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА! Міланський Інтер зупинено у серії пенальті

Юнацька Ліга УЄФА повернулася. З двох українських клубів першим свій матч плей-оф (єдиний і вирішальний на цій стадії) зіграв чинний чемпіон України та нинішній лідер турніру U-19 Рух. Суперником львів'ян став чемпіон Італії міланський Інтер, якого українці приймали у польській Стальовій Волі.

Італійці спробували контролювати гру з перших хвилин матчу, але підопічні Пономарьова пресингували по усій довжині поля. Це відіграло вирішальну роль у першому взятті воріт, яке сталося на 30-тій хвилині. Панченко протиснув капітана Інтера Фонтанаросу у штрафному майданчику суперника, перехопив м'яч і прошив голкіпера голом від стійки. 1:0 після першого тайму.

Дуже швидко по перерві Інтеру вдалося зрівняти рахунок. Активному Еспозіто дали забагато простору і він ударом здалеку поцілив у дальній кут воріт – 1:1. У середині тайму воротар Руха Герета тричі врятував команду після кутових, причому найближчим до гола, точніше автогола, був партнер. Роман зрізав м'яч під поперечку – львів'яни мають дякувати кіперу за суперреакцію.

Зрештою команди довели справу до серії пенальті, де, здавалося, досвід грає на руку гостям. Ще й Ванівський, який вийшов у ворота Руха замість Герети, нервував. Однак вирішальні спроби не забили Фонтанароса і Станкович (промах і сейв), а Сапуга і Роман реалізували - 4:3 на користь львівського клубу!

Жеребкування пар 1/8 фіналу відбудеться у понеділок, 13 лютого.