Мадридці у вогні: Реал та Атлетико стрибають в останній вагон потяга Ліги чемпіонів. Усі результати матчів заключного туру

У перший день шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів за бортом найпрестижнішого турніру залишилися МЮ та Брюгге. Динамо теж опустилося до Ліги Європи.

Найзаплутаніша ситуація була у групі донецького Шахтаря – В. Реал тримав свою долю у своїх же бутсах і одразу показав гостям з Менхенгладбаха, хто у Мадриді господар. Бензема не змарнував класний крос Васкеса вже на 9-тій хвилині матчу. До перерви француз оберти не скинув, зробивши дубль уже з навісу юного Родріго – 2:0 виводять Реал до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з першого місця. Гладбах отримує другу путівку завдяки нулям у Мілані

Двобій у Парижі догравали наступного дня через расовий скандал. ПСЖ і так в 1/8 фіналу ЛЧ і боровся лише за лідерство у групі. Для Істанбул Башакшехіра цей матч – виставковий. Турки попрощалися з єврокубками заздалегідь. Господарі поховали гіпотетичну інтригу у зародку: за пів години догравання першого тайму Неймар двічі і Мбаппе з пенальті зробили рахунок 3:0. Ще один м’яч парижан скасували після перегляду VAR через офсайд. У другому таймі знову по разу відзначилися Неймар та Мбаппе, а гості вдовольнилися голом престижу від Топала – 5:1.

Усі результати матчів ігрового дня: Група А

Баварія 2:0 Локомотив (Дуглас Коста асистує з кутового, Ніклас Зюле забиває перший. Фінальну крапку ставить Максим Чупо-Мотінг)

Зальцбург 0:2 Атлетико (У Карраско асист плюс гол)

Іспанці свій квиток до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вирвали в Австрії в очному протистоянні із Зальцбургом. Команда Джессі Марша переходить у Лігу Європи, а Локомотив зосереджується на внутрішньому чемпіонаті.

Група В

Інтер 0:0 Шахтар

Реал 2:0 Боруссія Менхенгладбах

Група С

Олімпіакос 0:2  Порту (Олімпіакос програвав з 10-тої хвилини і змінити хід зустрічі не зміг, дограючи у меншості)

Манчестер Сіті 3:0 Марсель (Олександр Зінченко не потрапив до заявки на гру, а перемогу містянам принесли голи Феррана Торреса, Серхіо Агуеро та Рахіма Стерлінга)

Ман Сіті та Порту продовжують боротьбу в Лізі чемпіонів, греки пробиваються до Ліги Європи за правилом виїзного гола у протистояннях з французами.

Група D

Аякс 0:1 Аталанта

Руслан Малиновський відновився після коронавірусу і потрапив до заявки на гру в Амстердамі, але провів зустріч на лавці для запасних. Італійці ж вирвали надважливу перемогу лише у більшості (Гравенберх отримав другу жовту на 79-тій хвилині) завдяки голу Муріеля (85 хв). Колумбієць підсилив гру з лавки буквально перед вилученням. Вдруге поспіль Аталанта виходить з групи в Лізі чемпіонів!

Мідтьюлланн 1:1 Ліверпуль

Капітан данців українського походження Ерік Святченко попередній свій матч у ЛЧ (4 туру з Аяксом) закінчив вилученням на 90+1 хвилині. А у домашній зустрічі з Ліверпулем уже на 1-ій хвилині не зміг перехопити невдалий пас назад від партнера і сприяв виходу віч-на-віч Салаха – Мо не схибив – 0:1. Здалося, запахло розгромом, але не так сталося, як гадалося! По перерві Шольц зрівняв із пенальті і навіть забив удруге, але гол не зарахували після перегляду VAR. Під завісу гри данці не змогли реалізувати вихід 6 у 2, щоб здобути історичну перемогу над чемпіоном Англії!

Ліверпуль та Аталанта вийшли до Ліги чемпіонів, Аякс – до Ліги Європи.