Магічне число Ван де Бека: Невипадковий гол Аякса

Неймовірний матч видався у виконанні Ювентуса та Аякса. Фаворит поєдинку туринський Ювентус поступився нідерландцям із рахунком 1:2. На гол Кріштіану Роналду підопічні Тен Хага відповіли двома забитими м’ячами. Спочатку рахунок зрівняв Донні Ван де Бек на 34-ій хвилині, а згодом Меттеус де Ліхт вивів Аякс вперед.

Після матчу Ван де Бек зізнався:

34 хвилина. Це не може бути збігом обставин. Це номер на футболці мого дуже близького друга Абдельхака Нурі.

Я подивився на табло, після того, як відзначився, і побачив, що це 34 хвилина.  Я знав, що це не простий збіг. Це щось надзвичайне!  Я ніколи цього не забуду!

Абдельхак Нурі – 22-річний нідерландський футболіст марокканського походження, що виступав за Аякс.

View this post on Instagram

Trots dat @abdelhak_nouri afgelopen zaterdag ook zijn officieuze debuut heeft gemaakt in @afcajax #friends ⚽️👍

A post shared by Donny van de Beek (@donnyvdbeek) on Jan 14, 2016 at 4:52am PST

У липні 2017 року під час передсезонного товариського матчу проти вердерського Бремена півзахисник Аякса впав на газон.  У нього відбувся серцевий напад. Пізніше лікарі діагносували серйозне незворотнє пошкодження головного мозку. Із футбольного поля молодого гравця забрала швидка.

Нурі був у комі близько року. У кінці серпня 2018 року він прийшов до тями. Але прогнози лікарів не вселяли оптимізму: хлопець не зможе самостійно їсти, говорити, ходити і навіть бачити.

У свій час Абдельхака Нурі, із пестливим прізвиськом Аппі, вважали одним із найбільших талантів Аякса. Він міг разом із цими хлопцями творити історію цього клуба. Але й змога радіти успіхам своїх колишніх партнерів та друзів – теж багато чого вартує.

Аякс вийшов у півфінал Ліги Чемпіонів. Суперник Аякса визначиться у парі Манчестер Сіті – Тоттенгем.