Після невдалого матчу з Ньюкаслом Михайло Мудрик отримав ще один шанс від Грема Поттера в поєдинку з Вест Гемом. Українець вийшов у стартовому складі Челсі і вже на першій хвилині заробив дуже небезпечний штрафний, який своїм кволим ударом змарнував Джеймс.

Майже асист. Мудрик долучився до гола Челсі, але цього було замало в матчі з Вест ГемомPhoto by Getty Images

Вест Гем, граючи вдома, сконцентрувався на нейтралізації атакувальної міці гостей. Правий захисник молотобойців Цоуфал не відходив від Мудрика, але українець все ж долучився до гола. Ексгравець Шахтаря спочатку трішки відпустив м'яч, але одразу стрибнув у підкат і вибив ігровий снаряд з-під ніг Боуена. В підсумку м'яч потрапив до Енцо Фернандеса, який класним навісом знайшов ногу Жоау Фелікса – 0:1 на 16 хвилині!

Челсі не скидав оберти і міг забивати ще. Мудрик класним розрізним пасом вивів Гаверца віч-на-віч з Фабіанським і німецький форвард легко переграв суперника, відправивши м'яч у сітку воріт господарів. На жаль, гравець команди Поттера потрапив у мінімальний офсайд.

На 28 хвилині Вест Гем раптово відігрався. Цоуфал скористався незрозумілими діями Кукурельї (захисник Челсі просто дав простір і час опоненту для подачі), навісив на Боуена, а той скинув на дальню стійку воріт гостей. Там ніким не прикритий Емерсон з набігання пробив точно у кут воріт Кепи – 1:1!

До перерви Челсі більше намагався атакувати, але захист Вест Гема (з допомогою неадекватності в діях арбітра зустрічі Поусона, який ігнорував відверті порушення Цоуфала) витримав.

Після перерви Цоуфал за фол проти Мудрика свою жовту картку заробив, а українця Поттер замінив на 66 хвилині.

За свою гру Мудрик отримав невисоку оцінку від порталу Whoscored – 6,3 бала:

Майже асист. Мудрик долучився до гола Челсі, але цього було замало в матчі з Вест ГемомДані порталу Whoscored

А Челсі знову не зміг перемогти – 1:1 в поєдинку з Вест Гемом.