Максимум користі та черговий гол. Яремчук вириває нічию для Гента. ВІДЕО

Роман Яремчук виручив команду

Генк, який іде на другому місці бельгійського чемпіонату, приймав на своєму полі Гент нашого Романа Яремчука.

Старт поєдинку видався невдалим для Гента. Гості дуже швидко пропустили – уже на 7-й хвилині стандарт поблизу воріт дозволив Генку святкувати забитий м’яч. Бонгонда виконав навіс, а двометровий нігерійський нападник Онуачу виграв верхову боротьбу – 1:0.

Невдовзі Роман Яремчук отримав розрізну передачу центром та виходив один на один із голкіпером суперника. Захисник Генка Куеста прямо перед штрафним майданчиком поставив українцеві підніжку ззаду. Рефері спочатку призначив штрафний удар, обійшовшись без покарання для гравця господарів. Але після перегляду відеоповтору Куеста отримав пряму червону картку.

Гості у більшості намагалися відігратися, але Генк гідно захищався. Уже в доданий до першого тайму час Яремчук обрав хорошу позицію у штрафному майданчику поміж двох захисників. Кумс навісив із флангу, а українець влучно пробив головою у дальній кут – 1:1. Цей гол став 50-м для Романа Яремчука за Гент.

У другому таймі команди обмінялися непоганими атаками. Але найбільш небезпечний момент – пенальті у ворота Гента за фол воротаря. Голкіпер гостей Болат свою помилку виправив і парирував удар Бонгонда.

Гент у більшості так і не зумів забити Генку другий м’яч – 1:1. Для Романа Яремчука це 10-й гол у нинішньому сезоні чемпіонату Бельгії.