Малага – Спортинг. Селезньов марнує, Бланко Лещук забиває

У 32-му турі Сегунди Малага вдома приймала хіхонський Спортинг.

Матч видався напрочуд драматичним для обох команд: дві червоні картки, гол під завісу другого тайму та змарнований гольовий момент Євгена Селезньова.

Український нападник  Євген Селезньов не з’явився у старті, але на 52-й хвилині вийшов на заміну. Ще один знайомий українським вболівальникам футболіст – аргентинець українського походження Густаво Бланко Лещук, гравець Шахтаря, який наразі грає за Малагу на правах оренди, вийшов на поле з перших хвилин. Та ще й врятував Малагу від поразки! Бланко Лещук відзначився голом на 82-ій хвилині, зробивши рахунок нічийним 1:1.

Євген Селезньов теж мав чудову нагоду, аби нарешті відзначитися голом в Сегунді.  Українець виграв верхову боротьбу у свого суперника і бив головою. М’яч прилетів прямісінько в голкіпера.

Нагадаємо, Євген Селезньов уклав орендну угоду з іспанською Малагою на початку січня цього року. Український нападник не забив жодного м’яча за новий клуб. Та й ігрового часу в Селезньова не так багато. Цього сезону він провів 9 матчів за Малагу, переважно виходячи на заміну (сім зустрічей проти двох в основі).