Малиновський вийшов – гра змінилася. Марсель українця здобув вольову перемогу. ВІДЕО

Руслан Малиновський у поєдинку 24 туру Ліги 1 з Тулузою з'явився на полі одразу після перерви.

На поле українець виходив, коли його команда поступалася господарям в один м'яч. Але в другому таймі Марселю ситуацію вдалося дуже швидко змінити.

Вже на 52 хвилині підопічні Тудора зрівняли рахунок. Удар Малиновського злету заблокував захисник Тулузи, але на добиванні першим опинився Мбемба, який з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт Дюпе – 1:1!

За сім хвилин голкіпер господарів знову був змушений витягати м'яча з власних воріт. Ченгіс Ундер ударом злету з меж штрафного майданчика Тулузи поцілив точно у дальній кут – 1:2!

На 79 хвилині марсельці забили ще. Гендузі перехопив м'яч на чужій половині поля, віддав передачу на Тавареша, який обіграв захсиника Тулузи і пробив у ближній кут воріт Дюпе – 1:3.

На 87 хвилині Адо Онайву ударом злету не залишив шансів Лопесу, відквитавши один м'яч – 2:3.

Проте на більше господарів не вистачило. Марсель, поступаючись після першого тайму, перевертає гру і здобуває важливу перемогу.