Малиновський вийшов у основі Марселя на Монако! Одна із найвищих оцінок, майже асист, але нічия. ВІДЕО

Олімпік Марсель у 20-му турі чемпіонату Франції вдома приймав Монако, за який грає росіянин Головін. Руслан Малиновський утретє поспіль вийшов у стартовому складі господарів.

Це була зустріч безпосередніх конкурентів по турнірній таблиці. Перед цим поєдинком Марсель мав 42 пункти (3-тє місце), а Монако – 37 очок (4-та сходинка).

Уже на стартових хвилинах Малиновський завдав клопотів голкіперу Монако. Українець потужно з підкруткою вларив із дальньої відстані. Попри те, що м’яч летів по центру воріт, Нюбель усе одно відбив зі складнощами перед собою. На жаль, на добиванні опинився першим саме захисник Монако.

А вже на 17-й хвилині з господарями сталася дуже неприємна прикрість. Після подачі зі штрафного Верету головою зрізав м’яч під стійку власних воріт, голкіпер не врятував – 0:1.

На 29-й хвилині суперник відверто пробачив Марсель. Санчес віддав дуже необачну передачу через центр поля, влучив у Діатта, від якого м'яч рикошетом відлетів на Бен Єддера, який виходив віч-на-віч із Бланко. Але нападник Монако супернагоду не реалізував.

Потім господарі поля взяли м'яч під контроль і намагалися відігратися. Забити у першому таймі не вийшло, але одразу по перерві Марсель зрівняв рахунок. Тавареш завдав удару з кута штрафного майданчика Монако, Нюбель невдало відбив перед собою і першим на добиванні опинився Санчес, який і відправив м'яч у сітку воріт – 1:1.

На 70-й хвилині чудовий момент створив Малиновський. Півзахисник Марселя пройшов по лівому флангу і виконав точну подачу на Тавареша, але португалець погано спіймав м'яч на ногу і з одинадцяти метрів злету пробив повз ворота.

Ще за декілька хвилин уже поперечка врятувала Монако після удару Балерді головою з меж воротарської зони.

На 86-й хвилині Ігор Тудор вирішив випустити замість Руслана Малиновського Дімітрі Пайє. На момент заміни український футболіст мав одну із найвищих оцінок у матчі, за версією WhoScored – 7,2 бала.

Руслан Малиновський Марсель – МонакоСкріншот із сайту WhoScoredТа вирвати перемогу жодна із команд так і не спромоглася – 1:1.