Малиновський – СУПЕР. Українець знову результативно допомагає Аталанті

Аталанта Руслана Малиновського продовжила свою переможну серію. Бергамаски у 30 турі Серії А розібралися з Кальярі.

Джан П’єро Гасперіні зробив багато змін у стартовому складі в порівнянні із попереднім матчем. Малиновський вийшов з перших хвилин.

View this post on Instagram

I nostri 11! Dai ragazzi!! 💪💪 Your #StartingXI for #CagliariAtalanta is here! 🔥 ⠀ #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #Atalanta #BergAMO #ForzaAtalanta #football #SerieATIM

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Jul 5, 2020 at 9:41am PDT

Не встигли команди відіграти пів тайму, як Малиновський подарував своїй команді комфортну ігрову перевагу. Захисник Аталанти запустив красиву діагональ у штрафний майданчик на Малиновського, українець виграв боротьбу у Карбоні і вже готовий був вискочити сам на сам із голкіпером. Але захисник господарів поля сфолив — пенальті і друга жовта для оборонця Кальярі. Одинадцятиметровий спокійно реалізував Муріель — 0:1.

У першому таймі українець дуже багато загострював, обігрував, був одним із найактивніших на полі та заробляв небезпечні штрафні удари. Але пробивати з дальньої відстані брався Муріель, і робив це не надто вдало.

У другій половині зустрічі Аталанта продовжила атакувати. Малиновський класно рухався між зонами та роздавав хороші розрізні передачі на партнерів. Одного разу навіть прорвався сам по центру, проскочивши поміж двох захисників, але удар не вийшов (українець тягнувся до м’яча, тому пробив не сильно).

На 60 хвилині Гасперіні провів потрійну заміну. Малиновського замінив Гомес, Пашалича — Ілічич, а Муріеля — Сапата.

Лідери команди із Бергамо не допомогли забити, але Аталанта і не пропустила. Результат — 1:0 на користь Бергамасків. Це вже 10 поспіль перемога підопічних Гасперіні!