Малиновський забиває розкішний м’яч за Аталанту. Команда українця впевнено перемагає Сампдорію. ВІДЕО

Вийшов в основі і забив

У 24-турі Серії А Аталанта на виїзді грала з Сампдорією. На цю зустріч головний тренер бергамасків Джан П’єро Гасперіні випустив у стартовому складі Руслана Малиновського, який у попередніх трьох матчах, з Кальярі, Реалом і Наполі, виходив на поле лише на декілька останніх хвилин.

Фото Аталанта

За перші 20 хвилин Аталанта тричі могла пропустити. Спочатку Госенс обрізався біля власного штрафного майданчика, Янкто підхопив м’яч і небезпечно пробивав у дальній кут – Спортьєлло врятував свою команду. Згодом Фройлер збив суперника поблизу своїх воріт і гравці Сампдорії отримали право на небезпечний штрафний удар. Виконувати стандарт взявся Дамсгорд і знову чудовий сейв від голкіпера Аталанти.

Ще одну гарну нагоду забити господарі змарнували ближче до середини тайму. Після подачі з кутового Спортьєлло невдало зіграв кулаками на виході і м’яч відлетів до гравця Сампдорії, який в дотик пробивав, фактично, у порожні ворота. Але захисник бергамасків Паломіно власним тілом відбив цей удар.

Підопічні Гасперіні у першій половині тайму дуже невпевнено діяли в атаці. Можна пригадати лише удари Муріеля і Малиновського з меж штрафного майданчика, але в обох випадках воротар господарів Аудеро впевнено забирав м’яч до рук.

Гол Малиновського

Наприкінці першого тайму гравці Аталанти розіграли чудову комбінацію, яка закінчилися голом. Мехле з правого флангу віддав передачу на Госенса, той далі на Муріеля, колумбієць другим дотиком відпасував на Малиновського. Українець підхопив м’яч і з лінії штрафної зони пробив точнісінько у дев’ятку – 0:1.

Другий тайм

Одразу по перерві Аталанта забила вдруге. Малиновський перехопив пас поблизу штрафного майданчика Сампдорії і віддав на Пашалича. Хорват підійшов ближче до воріт і спробував пробити, але влучив у захисника. Госенс виконав подачу з лівого флангу, яку чудовим пострілом в дотик у кут воріт замкнув Мехле. Але після перегляду VAR взяття воріт скасували – Госенс заліз у положення поза грою.

Аталанта продовжила тиснути на ворота генуезців і таки забила вдруге. Мехле виконав подачу з правого флангу до штрафного майданчика, Госенс вискочив поміж двох захисників і пробив під поперечку – 0:2.

На 83-й хвилині зустрічі Малиновського замінили. Замість нього на полі з’явився Міранчук. Гравці Сампдорії, які так активно розпочали поєдинок, вже не змогли відігратися. Коваленко знову провів поєдинок на лаві для запасних.

Після цієї перемоги Аталанта набирає 46 пунктів і виходить на 4-те місце в чемпіонаті Італії.

Читайте також: П’ятою через себе! Фантастичний гол з Англії, який захоплює своєю красою. ВІДЕО та Не вмієш – не берися. Гравці клубу змушують керівництво звільнити тренера!