Ман Сіті без Зінченка встановлює рекорди. Конкурент українця здивував

Ман Сіті без Олександра Зінченка впевнено розібрався із суперником. Команда Хосепа Гвардіоли розтрощила новачка АПЛ. Манчестер виграв 3:0 і окрім цього відзначився цікавим досягненням.

Згідно зі статистичними даними по матчу кожен із польових гравців Містян завдав принаймні одного удару по воротах суперника. Найбільше пробивали: Стерлінг – 4, Жезус і Де Брюйне – по 3 удари. По два рази загрожували воротам суперника Бернарду Сілва, Фернандіньйо, Гюндоган, Давід Сілва і Менді. Також один постріл на свій рахунок записали Канселу і Стоунз.

Через травму коліна не грав Олександр Зінченко. А ось один із головних конкурентів українця Бенжамен Менді у цьому матчі вийшов із перших хвилин і записав на свій рахунок результативну передачу. Та загалом француз отримав другу найнижчу оцінку серед гравців Ман Сіті, що вийшли із перших хвилин – 7. Нижчий бал тільки у Фернандіньйо. Бразилець отримав вилучення, тому його оцінка лише 5,9 бала.