Ман Сіті покарав Челсі за марнотратство! Містяни вибивають Мудрика і Ко з Кубку. ВІДЕО

Челсі у півфіналі Кубка Англії грав з Манчестер Сіті. Михайло Мудрик цей матч розпочинав з лави для запасних.

У першому таймі лондонці діяли гостріше і мали ряд нагод, щоби забити. Однак, спочатку Джексон не реалізував вихід віч-на-віч із Ортегою, а потім голкіпер Ман Сіті потягнув удар Палмера із меж штрафної зони.

Також свою нагоду мали і містяни, коли Де Брюйне розкішною передачею вивів на побачення Бернарду Сілву, португалець обіграв воротаря, але з гострого кута навісив на голову Кукурельї і захисник вибив м'яч якнайдалі.

По перерві Джексон змарнував ще дві супернагоди, щоби відзначитися. Спочатку нападник знову не реалізував епізод сам-на-сам із голкіпером, а потім примудрився ударом головою із декількох метрів влучити в Ортегу.

Містяни натомість покарали команду Почеттіно за марнотратство. Де Брюйне прострілив на дальню стійку, м'яч рикошетом від голкіпера дійшов Бернарду Сілви, якого залишив Кукурелья, і португалець потужним ударом забив – 1:0.

Відігратися гравці Челсі вже не змогли. Ман Сіті перемагає 1:0 і виходить у фінал Кубку Англії.

Михайло Мудрик з'явився на полі на 79-й хвилині, але результативними діями не встиг відзначитися.