Ман Сіті рятується у матчі з Вест Гемом Ярмоленка. Зінченко і ко відігралися з 0:2. ВІДЕО

Один із центральних матчів 37-го туру АПЛ.

Вест Гем вдома приймав Манчестер Сіті. Андрій Ярмоленко цей поєдинок розпочинав з лави для запасних, натомість у складі гостей з перших хвилин вийшов Олександр Зінченко.

І саме українець на 2-й хвилині створив першу небезпеку в зустрічі. Бернарду Сілва зробив закидання до штрафного майданчика, куди вбігав Зінченко. Лівий захисник Сіті прийняв м’яч на груди, але завдати нормального удару з близької відстані не зміг.

Ман Сіті повністю контролював гру і тиснув на ворота Вест Гема, але забити містянам не вдалося. Утім, на 24-й хвилині Вест Гем спіймав гостей на контратаці і вийшов уперед у цьому матчі. Форнальс вибив з власної половини поля вперед, Боуен уникнув офсайду і вийшов віч-на-віч з Едерсоном. Вінгер молотобійців обіграв голкіпера і з гострого кута пробив у порожні ворота – 1:0.

Наприкінці першого тайму Боуен ще раз шокував Ман Сіті. Після передачі від Антоніо вінгер Вест Гема промайнув між Фернандіньйо та Зінченком, змістився ближче до центра і з лінії штрафного майданчика відправив м’яч у кут воріт Едерсона – 2:0.

На старті другої половини зустрічі гості відквитали один гол. Зінченко виконав подачу з лівого флангу до штрафного майданчика, Родрі виграв повітря і скинув головою на Гріліша, який в дотик потужно пробив. М’яч рикошетом від Доусона залетів у сітку воріт Вест Гема – 2:1.

На 65-й хвилині чудову можливість повернути перевагу у два м’ячі втратив Антоніо. Фернандіньйо необачно і заслабко віддав передачу назад на голкіпера, чим вивів нападника Вест Гема на побачення з Едерсоном. Форвард вирішив перекинути кіпера Ман Сіті, але не влучив у ворота.

А на 69-й хвилині містяни зуміли зрівняти рахунок. Не обійшлося без допомоги господарів. Після подачі зі штрафного Цоуфал зрізав м’яч головою у власні ворота – 2:2.

А на 85-й хвилині Манчестер Сіті заробив право пробити пенальті, Доусон у штрафному майданчику сфолив проти Жезуса. Після перегляду відеоповтору головний арбітр зустрічі Ентоні Тейлор вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий взявся Марез, але алжирець не зміг переграти Фабіанського.

Більше гольових моментів у зустрічі не було. Відзначимо, що на останніх секундах гри у складі Вест Гема з'явився Андрій Ярмоленко, але він не встиг нічого зробити.

Після цього матчу Манчестер Сіті за тур до кінця чемпіонату випереджає Ліверпуль на 4 очки, але при цьому мерсисайдці свій матч 37-го туру з Саутгемптоном проведуть 17-го травня. В останньому турі містяни гратимуть з Астон Віллою 22-го травня.