Манчестер наближається до Кубка Англії

Кубок Англії- останній шанс для Манчестер Юнайтед і Тоттенгема зберегти шанси на здобуття хоча б одного титулу цього сезону. Шпори, які увесь сезон грають на Вемблі, по-господарськи розпочали матч.

Давінсон Санчес виконав ідеальний пас на 60 метрів, Еріксен випередив Погба і віддав розраховану до міліметрів передачу. Алі влетів у ворота разом із м’ячем.

Лондонці могли миттєво подвоювати свою перевагу: Кейн залишив м’яч на Еріксена, але той з лінії штрафного майданчика схибив. Тоттенгем провів активніше початок матчу, але отримав гол ні звідки. Дембеле обрізався на фланзі, Погба миттєво вирізав навіс на голову Санчесу і чилієць пробив точно в дальній кут.

Забитий гол додав сміливості Манчестеру і якийсь час команда Моурінью володіла ініціативою, однак не довго. Вже перед свистком на перерву зробити дубль міг Деле Алі. Англієць хитро пробивав з-під Джонса, та на заваді другому голу стала стійка.

Дуже хиткою була ситуація після перерви. Команди обмінювалися напівмоментами. Ближче до середини другого тайму серйозно додав Манчестер. Швидкі флангові забігання вінгерів принесли результат. Одна з таких атак закінчилася результативним ударом Ерери. А матч завершився перемогою Юнайтед 2:1, який невдовзі дізнається ім’я суперника по фіналу.