Манчестер Сіті і Ліверпуль видали суперматч. Напружені гойдалки і голи Голанда та Салаха. ВІДЕО

Чемпіонат світу в Катарі закінчився 18-го грудня, а крутий футбол продовжився уже за декілька днів у Англії. В 1/8 фіналу Кубка футбольної ліги зустрічалися Манчестер Сіті і Ліверпуль. І цей матч повністю виправдав свій статус.

Уже на 10-й хвилині зустрічі команда Хосепа Гвардіоли вийшла уперед. Де Брюйне подав з лівого флангу, Голанд випередив захисника (це був Гомес) і в дотик переправив м'яч під стійку – 1:0.

Ліверпуль відігрався доволі швидко. На 20-й хвилині мерсисайдці розіграли чудову комбінацію,  Мілнер у штрафному майданчику викотив під удар Карвалью і португалець в одне торкання пробив у дальній кут – 1:1.

Ще до перерви гравці Ман Сіті могли двічі забивати. Спочатку Гюндоган з близької відстані розтрілював ворота Келлехера, але голкіпер Ліверпуля продемонстрував чудову реакцію і відбив. Згодом воротар ще раз врятував свою команду – цього разу з меж воротарської зони головою пробивав Аке.

Уже в доданий до першого тайму час Нуньєс після подачі з флангу дуже небезпечно пробивав головою, але удар уругвайського нападника пройшов поруч з воротами. Тож команди пішли відпочивати за рахунку 1:1.

Одразу по перерві містяни забили. Родрі виконав чудову діагональ до штрафного майданчику Ліверпуля на Мареза, алжирець першим дотиком прибрав лівого оборонця Ліверпуля Робертсона і другим вколотив м'яч точнісінько під стійку – 2:1.

Радість гравців Ман Сіті була недовгою. Ще швидше, ніж у першому тайму підопічні Юргена Клоппа відігралися – мерсайдці забили уже за хвилину. Нуньєс прорвався по правому флангу, увійшов до штрафної зони і викотив фактично на порожні ворота Салаху. Єгиптянин таку чудову нагоду не змарнував – 2:2.

На 58-й хвилині господарі знову повернули собі перевагу у рахунку. Де Брюйне навісив на дальню стійку, куди вривався Аке, і нідерландський захисник головою прошив Келлехера – 3:2.

Непогану нагоду відігратися Ліверпуль мав на 72-й хвилині. Нуньєс під кутом вийшов віч-на-віч із голкіпером Ман Сіті Ортегою, але форвард пробив дуже невдало.

Наприкінці зустрічі свою можливість мав і Фоден. Гравець збірної Англії вийшов на заміну. А на 85-й хвилині опинився першим на добиванні і з меж штрафної зони завдав потужного удару в ближній кут – Келлехер відбив.

Більше гольових нагод команди не створили. Тож Манчестер Сіті перемагає Ліверпуль з рахунком 3:2 і виходить до 1/4 фіналу.