Манчестер Сіті – Вест Гем. Важка перемога команди Зінченка

Після перемоги у Кубку Англійської Ліги Манчестер Сіті у чемпіонаті Англії зіграв з непоступливим Вест Гемом.

Геніальний план Пепа Гвардіоли, який полягав у перетворені Олександа Зінченка із атакувального півзахисника на лівого захисника, дає свої плоди. Після серії вдалих матчів Зінченко заслужено отримав місце у старті на поєдинок АПЛ із Вест Гемом. Зінченко починає атаки, віддає короткі, середні і довгі передачі – і все це з дуже хорошим відсотком.

Гвардіола любить розумних футболістів, але для захисника головною рисою все ж таки є гра в обороні. З грою у відборі Олександру ще є куди прогресувати, але головним фактором, який треба покращити, має стати вибір позиції при обороні. Своєї найбільшої помилки у матчі з Вест Гемом Зінченко припустився, коли позиційно поступився Енді Керроллу – після паса Лансіні Керролл відкрився за спиною українця, витримавши лінію, і пробив по воротах Манчестер Сіті (Едерсон врятував).

Попри значну перевагу у контролі м’яча моментів у Сіті у першому таймі було не багато. Крім стійки після удару Давіда Сілви і згадати нічого. Українським вболівальникам, мабуть, запам’ятався момент боротьби на другому поверсі між Зінченком і кремезним Майклом Антоніо, переможцем з якого вийшов гравець збірної України.

Photo by Shaun Botterill/Getty Images

У другому таймі стався вищезгаданий момент у захисті Сіті, але ключовими стали заміни. Пеп Гвардіола змінив Мареза і Сане, які більше псували, ніж створювали, і гра пішла. Майже одразу Бернарду Сілва (вийшов замість Мареза) заробив пенальті, який реалізував Агуеро – 1:0.

Мали супернагоди Стерлінг, Сілва, Агуеро, але феєрив на лінії воріт молотобійців Лукаш Фабіанський.

Мінімальна перемога Манчестер Сіті, яке продовжує чемпіонську гонку за Ліверпулем (мерсисайдці свій матч у Вотфорда виграли з рахунком 5:0).