Манчестер Юнайтед знову переміг Гвардіолу. Нікчемна реалізація ледь не коштувала Сіті шансу на трофей

Сенсація була дуже близько.

Манчестер Сіті без проблем виграв виїзний матч Кубка Англійської Ліги у сусідів з Юнайтед з рахунком 3:1, але на домашній поєдинок Гвардіола теж випустив своїх найсильніших футболістів.

Стерлінг, Агуеро, Марез і Де Брюйне з перших хвилин кинулися тероризувати оборону команди Сульшера. Господарі впродовж однієї хвилини могли двічі забивати у ворота Дияволів. Неймовірна реакція Де Хеа врятувала гостей спочатку після удару головою від Агуеро, а потім і після удару з невеликим рикошетом від Мареза.

Photo by Laurence Griffiths/Getty Images

Поки гравці Манчестер Юнайтед планували свій перший вихід в атаку, Сіті продовжувало створювати небезпечні моменти біля воріт Де Хеа. Свій третій порятунок іспанець зробив вже на 17 хвилині – потягнув м’яч з ближньої дев’ятки після удару від Аугеро.

Гол Матича

Зразок реалізації моментів підопічні Сульшера продемонстрували на 35 хвилині. Ледь не перша хороша атака Червоних Дияволів завершилася порушенням від Родрі. Фред виконав штрафний, гравці Сіті м’яч вибили просто на Матича, який з меж штрафного майданчика наважився на удар злету – Браво до такого пострілу був не готовий – 0:1.

До перерви Сіті зусиллями Стерлінга забило, але реактивний англієць не розрахував свій ривок і за мить до забитого м’яча забіг в положення поза грою.

Нелогічний рахунок першого тайму вже на старті другої половини міг подвоїти Магуайр. Новоспечений капітан Юнайтед пробивав після подачі Фреда зі штрафного – трохи вище воріт Браво.

Господарі продовжили марнувати свої гольові нагоди і в другому таймі. Де Брюйне вивів Стерлінга віч-на-віч з Де Хеа, вінгер трохи пригальмував, на замасі прибрав захисника, потім прибрав голкіпера і пробив… Вище воріт!

Тиск від Сіті не витримав Матич. Автор забитого м’яча Манчестер Юнайтед на 76 хвилині отримав другу жовту картку для себе у матчі і залишив поле.

Відчув себе Стерлінгом Агуеро на 84 хвилині. Аргентинець нарешті переграв Де Хеа, але гол нападника скасував арбітр, який зафіксував офсайд.

Манчестер Сіті програв, але пройшов до фіналу, де зустрінеться з Астон Віллою. Зінченка, як ви вже зрозуміли, Гвардіола на поле знову не випустив…