Манчестерське дербі. Сіті без Зінченка шматує Юнайтед

Матч з Містянами для команди Сульшера перетворився на пекло.

Гвардіола вдався до очікуваної ротації у матчі Кубка англійської ліги. Цікаво, що в центрі нападу у номінальних гостей із Сіті вийшов Ріяд Марез і це зіграло свою роль, але не одразу.

Перший удар по амбіціям у турнірі для Манчестер Юнайтед завдав Бернарду Сілва. Португалець розкішним пострілом у дальню дев’ятку змусив капітулювати Давіда Де Хеа – 0:1.

За 16 хвилин на сцену знову вийшов Сілва. Півзахисник використав помилку в обороні Юнайтед і вивів віч-на-віч з Де Хеа Мареза. Ситуативний центральний форвард іспанського кіпера без проблем переграв – 0:2.

Добив господарів поля у першому таймі свій же гравець. Класно контратака Манчестер Сіті завершилася обіграшем від Де Брюйне і сейвом від Де Хеа, але м’яч від голкіпера полетів у Андреаса Перейру і від того по-зрадницький потрапив у сітку воріт Юнайтед – 0:3.

Друга половина зустрічі перетворилася у просту формальність. Сіті лише одного разу дозволила Манчестер Юнайтед відчути раість від забитого м’яча – постарався Рашфорд – 1:3.

Олександр Зінченко не потрапив у заявку на гру, але все одно приніс радість вболівальникам своєї команди. Українець побачив впенвену перемогу своїх партнерів і вагому заявку на фінал Кубка англійської ліги від Манчестер Сіті.