Маріуполь неприємно вражає, а Довбик знову забиває. Дніпро-1 знищив команду Маркевича

Маріуполь та Дніпро-1 зустрілися у 18-му турі чемпіонату України.

У першому таймі команди не радували небезпечними моментами. Дніпряни володіли ініціативою, але до ударів справа довго не доходила. Першими могли забити якраз азовці. Топалов потужно пробив із дальньої відстані, але просто в руки Кожокару.

Піхальонок також пристрілювався здалеку, але його спроба була невдалою.

Гол дніпрян прийшов доволі несподівано. Кащук у власному штрафному майданчику "заїхав" рукою в обличчя Дубінчаку. І арбітр одразу вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті впевнено реалізував Довбик – 0:1. Артем забиває вже у шостому матчі поспіль!

Довбик матч з МаріуполемФото СК Дніпро-1

Наприкінці першого тайму Кащук підвів Маріуполь. Півзахисник азовців награв на другу жовту картку.

На початку другого тайму Довбик забив удруге, але суддя скасував цей гол. Піхальонок навісив зі штрафного, Турбаєвський помилився на виході, а Довбик у боротьбі з Мампассі переправив м'яч у ворота. Відеоасистент довго розглядав момент і у підсумку скасував гол. Жоден із повторів не дав відповіді, що саме сталося у тому епізоді, а суддя Кривушкін майже одразу поновив гру.

Дуже швидко Турбаєвський виправився за свою помилку. Довбик вискочив сам на сам із голкіпером, але молодий воротар Маріуполя вгадав напрямок удару форварда Дніпра-1.

На 75-й хвилині Дніпро-1 знову отримав право на пенальті. Мампассі стрибнув у ноги Гуцуляку і цей фол навіть тягнув на червону картку. Кривушкін подивився відеоповтор, призначив пенальті, але дав Мампассі лише жовту картку. Одинадцятиметровий реалізував Піхальонок – 0:2.

Дніпряни майже одразу забили третій м'яч. Це Лучкевич прострілив з правого флангу у штрафний майданчик, де вже набігав Білл. Бразилець пробив у дотик і встановив підсумковий рахунок матчу – 0:3.

Дніпро-1Фото СК Дніпро-1

Дніпро-1 гарантував собі третю сходинку турнірної таблиці перед зимовою перервою, а от Маріуполь так і не зміг піднятися з дна. Команда Остапа Маркевича залишилася на останньому місці.